У Франківську обрали «Вчителя року 2015»

Размещено: 21:34, 31 Бер 2015, Категория: Регіони

В Івано-Франківську завершився обласний тур Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2015".
Цьогоріч у конкурсі взяли участь 59 переможців із 14 районів та 4 міст області. Обласний тур проходив у таких номінаціях як: "Українська мова і література", "Хімія", "Правознавство" та "Образотворче мистецтво", - повідомляє 0342.ua. Претенденти на "Учителя року-2015" демонстрували фахову майстерність, вміння створювати власні блоги, організовували інтерактивні комунікації та майстер-класи. У фіналі освітяни представили власний творчий підхід до написання проектів і проведення конкурсних уроків в навчальних закладах Івано-Франківська.
Організатори конкурсу розповіли, цього року збільшилася кількість учасників із закладів обласного підпорядкування. У конкурсі взяли участь педагоги з Івано-Франківського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей та Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату.
Першість на конкурсі здобули вчитель української мови та літератури Обертинської ЗОШ I-III ступенів Тлумацької районної ради Світлана Погоріла, учитель правознавства Івано-Франківського обласного

Незабаром стане відомим ім’я найсильнішого студента Львова

Размещено: 21:06, 31 Бер 2015, Категория: ЛЬВІВ
4 квітня у Експо-Центрі на вул. Щирецькій, 36 відбудеться другий етап змагань на звання найсильнішого студента міста, а вже 4 липня, в рамках фестивалю «YaruchStreetFest» визначиться переможець, який виступатиме на професійній арені з відомими богатирями країни.
Вже в цю суботу о 14.00 знов зійдеться більше десятка студентів міста, які змагатимуться між собою у п’яти класичних вправах «стронгу». Дві вагові категорії, ще важчі дисципліни, а головне – високий рівень підготовки спортсменів – це все дозволить насолодитись незабутнім видовищем. Цього разу між собою зійдуться університети ім. І Франка, Банківської фрази та Фізичного виховання.
«Після першого етапу ми зрозуміли, що дух боротьби можна довести до апогею, об’єднавши декілька університетів між собою. Спортсмени змагатимуться не лише між собою, а й відстоювати гідність свого навчального закладу, що зробить турнір ще більш видовищним для глядачів та цікавим для вболівальників.», - каже один з організаторів змагань, представник благодійної спільноти «Свербивус», Володимир Сайкевич.

Цікаво подивитись, до чого я маю готуватись у фіналі, адже відповідальність і тиск без того величезний, коли

ОДА підготувала для воїнів АТО... найкращі байки

Размещено: 21:00, 31 Бер 2015, Категория: Регіони
Понад півтори тисячі книг зібрали в Тернопільській облдержадміністрації у рамках акції «Книги для солдатів у зоні АТО», ініційованої Тернопільською єпархією УПЦ (КП).
 31 березня представники ОДА передали організаторам книги.
Які саме – в прес-службі ОДА не уточнюють. З фото можна ідентифікувати хіба книгу «Кращі українські байки» (напевно, улюблену книгу наших можновладців), "Історію України" Ореста Субтельного, історичний роман «Василько Теребовлянський».
За словами виконувача обов’язків заступника голови облдержадміністрації Івана Бабійчука, акція «Книги для солдатів у зоні АТО» є дуже актуальною та потрібною у сьогоднішньому часі.
«Ті, хто повертаються зі сходу додому  розповідають про те, як психологічно важко витримати весь тиск, спричинений війною, коли щодня під кулями гинуть твої друзі та близькі, коли навколо руїни та смерть. І для багатьох саме українська патріотична книга може стати тим «рятівним колом», яке хоч трохи відволікатиме від реалій та підніме дух, вселить віру в перемогу», - зазначив Бабійчук.
У свою чергу, Архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор зазначив, що також потребують книг військові, котрі лежать у воєнних

Дніпропетровська канатна дорога: шлях в нікуди

Размещено: 21:00, 31 Бер 2015, Категория: Регіони
Уже десять років не працює канатна дорога. А адже колись вона була однією з візитних карток міста ...
Як все починалося
Працювати канатка почала з 1968 року і майже 4 десятиліття прокатати дніпропетровців без серйозних перебоїв. У 2005 році за рішенням міськради її передали в оренду на 10 років ТОВ "Міська інвестиційна група". Як тоді стверджував її директор Олександр Жуков, його підприємство провело величезну роботу по ремонту канатної дороги. Крім того, за оренду підприємство зобов'язалося платити КП "Дніпропетровський електротранспорт" 50 тисяч гривень на рік.
Але з травня 2005 року припинилися виплати, а на ремонт орендованого об'єкта "Міська інвестиційна група" попросила у міськради досить круглу суму - 1 мільйон гривень . Або ж запропонувала викупити канатці, щоб ремонтувати її за власні гроші. Але ні того, ні іншого підприємство не отримало, і незабаром канатна дорога завмерла, а виплати по орендній платі припинилися.
Вже 10 років канатна дорога не працює.
Нова історія
Віра і Саша - дніпропетровські школярі, які роблять фоторепортажі про покинутих символах міста. Після "Вітрила" вони зайнялися канатною дорогою.

Недосипання загрожує неадекватним сприйняттям реальності - вчені

Размещено: 21:00, 31 Бер 2015, Категория: Здоров'я та медицина
Американські біологи з'ясували як дефіцит сну впливає на здатність мозку адекватно сприймати реальність. Результати проведеного дослідження були опубліковані в журналі Proceedings of the National Academy of Sciences.

В ході дослідів вчені виявили, що брак сну провокує зниження нейронної активності мозку в період неспання. Ці дані були отримані в результаті аналізу рівня кальцію в нейронах мозку піддослідних мух-дрозофіл, так званих клітинах Кеньона.

Вчені з'ясували, чим небезпечний раптово перерваний сон

Ці клітини у відповіді за інтеграцію надходять у мозок даних, впливаючи також на функції пам'яті і навчання.
За словами дослідників, результати експериментів доводять, що дефіцит сну змушує мозок абстрагуватися від реальності і впадати в стан пасивного відпочинку навіть у той час, коли організм нібито спить.

Ці процеси набувають критичну і яскраво виражену форму після 29-годинного відсутності сну.

У Антонові називають "безпідставними" заяви про зникнення літаків з Індії

Размещено: 20:57, 31 Бер 2015, Категория: Гроші
"За умовами цієї угоди, 40 літаків модернізуються на ДП "Завод 410 ГА" і 65 - в Індії, на заводі в Канпурі. До теперішнього часу завершено роботи з 35 літаками, які вже передані ВПС Індії. Решта п'ять літаків, які підлягають доопрацюванню в Україні

Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама

ТОП за тиждень