Яценюк раскритиковал главу Минэнерго Демчишина

Размещено: 18:28, 31 Бер 2015, Категория: Політика
Премьер-министр Украины Арсений Яценюк публично раскритиковал главу Минэнерго Владимира Демчишина. Это произошло на сегодняшнем заседании Кабмина, передает 112 Украина.
"Правительство продолжит еще на один месяц (чрезвычайный режим в энергетике - ред.), а за министром выполнение четырех пунктов как отчетности и предпосылки для того, чтобы мы завершили чрезвычайное положение", - сказал Яценюк.
Премьер назвал четыре пункта, по которым Демчишин должен отчитаться перед правительством. "Прогнозный баланс в электроэнергетике - раз. Второе, погашение задолженности по заработной плате перед шахтерами - 200 млн. Правительство выделило, 250 я знаю, рынок отдал, куда эти 250 млн пошли в какой-то банк, который уже обанкротился. Работа с НКРЭ по справедливому тарифу - это три. И четвертое - это принятие в парламенте двух законов", - перечислил Яценюк.
Кроме того

На Дніпропетровщині «Правий сектор» намагався захопити землі селян

Размещено: 18:22, 31 Бер 2015, Категория: Регіони
«Правий сектор» спробував захопити поле, розташоване між селами Курилівка і Миколаївка в Петриківському районі Дніпропетровської області. Справа дійшла до побиття людей і розбитих машин.
Жителів села в один голос стверджують: їх позбавляють земель - головного джерела доходу. Мова йде про пайові землях, колишніх членів КСРП «Пріднепровец», яке розташоване на території Миколаївської, Єлизаветівської і Курилівської сільських рад Петриківського району. Але кілька років тому з'явилося ЗАТ «Дніпровець», яке для того, щоб заволодіти землею, зробило фальшиві документи - держакти, за якими земля нібито стала належати цій фірмі. А потім і зовсім продало ці землі іншому підприємству - «Орель Лідер».
На сьогоднішній момент йдуть судові тяжби - жителі сіл, які на законних підставах отримали у держави земельні ділянки, відстоюють свої права, виступаючи проти рейдерів.
Суди скасували всі розпорядження голови райдержадміністрації про виготовлення технічної документації на земельні ділянки, на які ЗАТ «Дніпровець» виготовило незаконні державні акти. Незаконні розпорядження скасовані в судах всіх інстанцій, аж до вищого адміністративного суду.
"Для того, щоб вирішити питання

Росіяни вважають головною проблемою країни економіку - опитування

Размещено: 18:14, 31 Бер 2015, Категория: Суспільство
На початку весни на перше місце в списку проблем країни знову вийшла економіка: п'ята частина росіян (21%) виділила саме цю сферу як найбільш проблемну, свідчать дані Всеросійського центру вивчення громадської думки (ВЦВГД), опубліковані у вівторок, 31 березня.


На другій позиції опинилася висока інфляція: в березні вона турбує істотно менше, ніж у лютому - 17% проти 24% відповідно.

Третю сходинку у переліку проблемних тем, як і раніше, займає зовнішня політика: труднощі у взаєминах з іншими країнами значущим державним питанням вважають 13% опитаних.

Кожного десятого турбує низький рівень життя і зарплат (11%), безробіття (8%). Інші респонденти висловили стурбованість щодо соціальної політики (7%), розвалу сільського господарства і промисловості (7%).

Серед питань, що потребують вирішення в масштабах країни, також називають охорону здоров'я (5%), корупцію і бюрократію (5%), низьку якість освіти (4%), житлові проблеми (4%), пенсійне питання (4%). Трохи рідше відзначають високі тарифи на ЖКГ (3%), поганий стан доріг (2%). Падіння курсу національної валюти важливою державною проблемою сьогодні вважають

У київському метро прискорять рух поїздів

Размещено: 18:09, 31 Бер 2015, Категория: КИЇВ
Потяги київського метрополітену прискорять рух на Святошинсько-Броварській і Куренівсько-Червоноармійській лініях. Про це повідомляється на сторінці підприємства в Facebook.
Зменшити інтервал руху поїздів стане можливим за рахунок додаткових восьми поїздів (40 вагонів), які вийдуть на лінії на початку квітня.

"Цей рухомий склад був відремонтований за рахунок грошей, виділених підприємству Київрадою, а також отриманих після введення нового тарифу", - зазначили в прес-службі столичного метро.

Крім того, цього року повинні списати 62 вагона метро, ??у яких вийшов термін експлуатації. У 2014 році через брак деталей з використання вивели 73 вагона.

Як повідомляв Корреспондент.net, у київському метрополітені на проїзних квитках згоряють гроші після прикладання до турнікетів. Це трапляється через технічні збої в системі контролю метро.

Луценко считает, что ни взятие здания Донецкой ОГА, ни уничтожение Стрелкова не изменило бы хода российской агрессии

Размещено: 18:08, 31 Бер 2015, Категория: Донецьк
Освобождение силовиками год назад помещений Луганской или Донецкой ОГА существенно не повлияло бы на ход российской агрессии на Донбассе.
Об этом заявил лидер фракции «Блок Петра Порошенко» Юрий Луценко, сообщил "Укринформ".
«Очевидно, что «силовики» (в значительной мере на то время несуществующие) должны были бы действовать активнее и более наступательно. Однако и тогда, и особенно сейчас, я убежден в том, что ликвидация бунта в отдельном административном доме кардинально не изменила бы ситуацию. Все прекрасно понимают, что ситуация на Донбассе инспирирована Россией. И в случае, если бы один локальный отряд российской агрессии был локализирован, арестован или уничтожен, то Путин послал бы второй, третий и пятый отряд», - отметил Луценко.
По его словам, «российский план нельзя было изменить локализацией передового отряда агрессии, потому что за ним двигалась целая армия российского спецназа».
«Только реальная защита, реальный фронт Вооруженных сил Украины, Нацгвардии, добровольческих

На Великдень львівська залізниця призначила додаткові поїзди

Размещено: 18:07, 31 Бер 2015, Категория: ЛЬВІВ
На найбільш популярні напрямки призначили п'ять потягів.
З 9 до 14 квітня на Львівській залізниці курсуватимуть додаткові потяги:
№ 191/192 Київ – Львів, відправленням із Києва та зі Львова 10, 11 та 13 квітня; № 207/207 Київ – Ужгород, відправленням з Києва 9 та 10 квітня, у зворотному напрямку – 10 та 13 квітня; № 108/107 Одеса – Ужгород призначено на 9 квітня, зворотно – на 10 квітня; № 136/135 Одеса-Чернівці, відправленням у рейс із Одеси 10 та 12 квітня, зворотно – 11 та 13 квітня; № 225/225 Харків – Ужгород, відправленням із Харкова 9 квітня, та зворотно з Ужгорода до Полтави 13 квітня, через Полтаву, Миргород, Ромодан, Козятин, Вінницю, Жмеринку, Львів, Хмельницький та Мукачеве.

Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама

ТОП за тиждень