З-під Пісок в Дніпропетровськ доставили тіла трьох бійців АТО

Размещено: 07:48, 01 Бер 2015, Категория: Регіони
Тут їх ідентифікують і зрадять землі.
Про це повідомила прес-служба Дніпропетровської облдержадміністрації.
"У морг доставили трьох загиблих військовослужбовців в / ч 1611. Загинули під с. Піски. Доставили військові ЗСУ", - йдеться в повідомленні ОДА .

В Керчи заместитель главврача онкологического диспансера более полугода присваивал пенсию беспомощного пациента

Размещено: 07:35, 01 Бер 2015, Категория: Крим
В Керчи завели уголовное дело на заместителя главврача ГБУЗ РК  «Крымский республиканский онкологический клинический диспансер им. В.М. Ефетова». Он подозревается в злоупотреблении должностными полномочиями.
Об этом сообщили в пресс-службе Следственного комитета РФ по Республике Крым, - передает корреспондент 3652.
По данным следствия, с февраля по сентябрь 2014 года подозреваемый, используя свои служебные полномочия путём внесения заведомо ложных сведений в официальные документы, присваивал часть пенсии, находящегося в диспансере в беспомощном состоянии пациента. Тем самым, нарушив права и законные интересы гражданина.
В настоящее время выясняются все обстоятельства совершенного преступления. Расследование уголовного дела продолжается.
Читайте также:
В Крыму сдвинули сроки выплаты зарплат медикам: До 10 числа следующего месяца В Симферополе будут судить детского хирурга, из-за халатности которого погиб 8-летний мальчик. Врач поставил неправильный диагноз

У Красному Лучі йдуть серйозні «розбірки» ЛНРовцев і козаків

Размещено: 06:58, 01 Бер 2015, Категория: Регіони
В окупованому бойовиками Красному Лучі на Луганщині в районі 1-го мікрорайону та податкової інспекції відбувся бій із застосуванням мінометів і стрілецької зброї. Збройне протистояння в місті викликано внутрішніми конфліктами в середовищі бойовиків.
Про це повідомив лідер ГІ "Права справа" Дмитро Снєгирьов у своєму Facebook.
За його словами, учасниками збройного протистояння в місті можуть бути козаки місцевого "отамана" косогорі, з одного боку, і озброєні бандформування МГБ "ЛНР" і підрозділи 4-ї бригади МО "ЛНР", з іншого.
Можливий ще один варіант розвитку подій у місті.
Напередодні джерела, близькі до МГБ "ЛНР", повідомляли про можливу фізичну ліквідацію ватажків т.зв. 4-й бригади "ЛНР", а саме: ватажка батальйону по кличці "Камаз" і командира 6 -й роти 2-го батальйону цієї ж банди під кличкою "Орел". Ліквідація, як командирів так і бойовиків з цих підрозділів повинна була відбуватися силами як самого МГБ, так і військових підрозділів, які безпосередньо підпорядковані командиру т.зв. 4-й бригади "ЛНР" псевдо "Бізон".
"Камаз" - колишній заступник командира ГБР "Бетмен". Ще за життя Бєднова створена ним ГБР "Бетмен" увійшла до складу 4-ї бригади МО "ЛНР"

У Ялті підвели підсумки тижня

Размещено: 07:00, 01 Бер 2015, Категория: Регіони
У четвер, 26 лютого, в ході оперативно-господарського наради міські служби підбили підсумки роботи за минулий тиждень - з 19 по 25 лютого.
За минулий період, за інформацією начальника департаменту з питань житлово-комунального господарства В'ячеслава Голуба, аварійна служба міста виконала 51 заявку. Як і колись міська лазня працює згідно з установленим графіком, а опалювальний сезон у житловому фонді і на об'єктах соціально-культурної сфери триває в штатному режимі.
Протягом тижня підприємство «Зеленбуд» проводило роботи з видалення сухостою та самосівні рослин на Пагорбі Слави та в Приморському парку. Також співробітники підприємства виконали перекопування розарію на набережній.
Крім того, за вказаний період «ДЕУ» здійснило роботи з очищення в'їздів до міста по вул. Комунарів, а на наступний тиждень запланувало очистку під'їздів до Лівадійської лікарні та вул. Більшовицької.
По лінії МНС за тиждень сталося 2 пожежі і 3 загоряння. Крім того, допомога була надана п'яти громадянам, ще двоє були врятовані в гірничо-лісовій місцевості. Також за вказаний період стався один нещасний випадок.
У той же час, як повідомив начальник територіального відділу по містах

Держтелерадіо визначилося з лауреатами премії імені Лесі Українки

Размещено: 01:03, 01 Бер 2015, Категория: Технології
До складу Комітету Держтелерадіо входять Олег Наливайко (Глава), Максим Стріха (заступник міністра науки і освіти), Богданг Червак (перший заступник голови Держтелерадіо), Наталія Сумська (одна з найбільш яскравих і талановитих артисток України), а також інші його члени. Спільними зусиллями після тривалого обговорення члени комітету Держтелерадіо змогли визначитися з тим, кому необхідно присудити премію в розділі «Літературні юнацькі та дитячі твори». Голоси були віддані за «Хлопчика з планети Ч та Вогняних Псів» Терена. Книга складається з трьох повістей, а також двох оповідань. Напевно, якби бюджет Держтелерадіо дозволяв, номінантам вручали б не тільки грошові премії, але також і житло в одному з елітних житлових комплексів столиці, наприклад, тут: http://www.gdevkievezhithorosho.com/search/label/жилые%20комплексы% 20кіева.
Перемогу в номінації з оформлення дитячих та юнацьких книг отримала книга «Квітка мій чарівний».
Театральна постановка театру ляльок Івана-Франківська «Котигорошко» здобув перемогу в номінації «Дитячі та юнацькі постановки». Автором і за сумісництвом постановником
Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама

ТОП за тиждень