Чому кіберспорт завойовує серця молоді | STUDIC.info - портал розважальних новин

Чому кіберспорт завойовує серця молоді

Размещено: 02:43, 26 Гру 2021. Категория: Суспільство
Мабуть, ні для кого не секрет, що сьогодні діти та підлітки живуть переважно у віртуальній реальності. Вони постійно «сидять» у своїх ноутбуках та телефонах, адже саме так спілкуються зі своїми однолітками та грають у різноманітні ігри. Але якщо раніше це все вважалося тільки дитячою забавкою, то сьогодні комп’ютерні ігри можуть стати непоганим джерелом доходу. Звісно, це все за умови, якщо гравець є одним з кращих у своєму жанрі. І відповідно до цього будується вся навколишня інфраструктура кіберспорту, котрий вже доволі скоро може навіть обійти традиційний футбол за популярністю.

1083_gg.jpg


Сьогодні кіберспорт – це чудово розвинена сфера, де відбуваються свої змагання різноманітного рівня, а найкращі гравці стають зірками на рівні відомих футболістів, баскетболістів чи боксерів. Звісно, що зважаючи на це все відбуваються і прямі трансляції різноманітних матчів, а ще на них можна робити ставки. Якщо ви добре розумієтеся на кіберспорті, то є сенс перейти за посиланням https://ggbet.tips/zerkalo/ та обрати собі один з безлічі варіантів ставок на Dota 2, Counter Strike: Global Offensive або віртуальний футбол. До слова, нещодавно українець під нікнеймом S1mple виграв восьмий титул за рік і 19-й за всю свою кар’єру з CS:GO і за останнім показником зрівнявся з лідером всіх часів та народів з Данії. Будь-який наступний титул S1mple зробить його найкращим гравцем в історії цього виду кіберспорту.

Варто сказати, що вершиною кіберспорту на сьогодні є міжнародний турнір під назвою The International. Це такий собі чемпіонат світу в жанрі комп’ютерних ігор, куди приїжджають усі найкращі. Завдяки тому, що там залучені вельми багаті спонсори, є можливість виставляти призовий фонд на рівні десятків мільйонів доларів. Туди набивається величезний зал, щоб слідкувати за матчами власними очима, а прямі трансляції по всій планеті дивляться мільйони глядачів. Навіть в Україні кінотеатри продавали квитки на фінал турніру Dota 2. Ці квитки були навіть дорожчими, аніж перепустки на звичайні фільми, але вони розлітатися зі швидкістю гарячих пиріжків.

Зважаючи на все це, батькам варто суттєво переглянути своє ставлення до того, що дитина проводить щодня кілька годин у телефоні та ноутбуці і грається там у різноманітні ігри. По-перше, це просто приємний варіант дозвілля, котрий є цілком адекватним, якщо дитина вже зробила домашнє завдання і має вільний час. Крім цього, якщо ваше чадо справді досягне у цьому вершин, то зможе стати дуже забезпеченою людиною, а хіба не цього хочуть усі батьки для власних дітей?


Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень