Замовляй розумну систему кондиціонування в Києві | STUDIC.info - портал розважальних новин

Замовляй розумну систему кондиціонування в Києві

Размещено: 21:55, 20 Жов 2023. Категория: Технології

Сучасні кондиціонери, наповнені технологіями та найсучаснішими функціями, мають відповідати високим вимогам користувачів і відносно дизайну. Різноманітність форм, кольорів і фактур зовнішніх панелей дозволяє їм поєднуватися зі стилем усього будинку. На ринку можна купити кондиціонер в Києві: https://kkplus.shop/kondicionery/ з матовою і глянсовою обробкою. Багато моделей пропонуються в декількох варіантах: у темному кольорі, сірому, класичному білому.

Комфорт понад усе

Кондиціонери в КиєвіКомфорт та зручність тісно пов'язані з сучасною системою кондиціонування, тому можливість керування пристроєм через додаток уже нікого не дивує. У базовій комплектації всі настінні моделі забезпечені цією опцією. Відповідно до тенденцій "розумного будинку", більшість кондиціонерів нового покоління мають можливість підключення до інтегрованої системи управління устаткуванням будівлі - BMS. Це дає змогу керувати, крім кондиціонера, віконними жалюзями або освітленням за допомогою одного пульта.

Говорячи про комфорт, слід зазначити, що сучасні кондиціонери вирізняються надзвичайно тихою роботою. Рівень шуму внутрішнього блоку становить лише 19 дБ, що можна порівняти з шумом листя на повітрі, а отже, його можна сміливо встановлювати в спальні. Навіть зовнішній блок, розташований поблизу інших будівель, не є проблемою — у сучасних моделях шум знижується до 40 дБ у нічному режимі роботи.

Smart функція — світовий тренд

Брендові виробники спліт-систем стали приділяти належну увагу світовому тренду, обладнавши своє серійне виробництво смарт-функціями. Відповідно, випущені на ринок кондиціонери вміють у віддаленому режимі запускати провітрювання або обігрів приміщення, опалення кожної кімнати або ввімкнення економ-режиму. Для виконання цих завдань потрібно використовувати смартфон. Користувачеві достатньо мати підключення до мережі Інтернет, для того щоб задати опції та відстежувати мікрокліматичну ситуацію в будинку.

Основні переваги "розумного будинку" полягають у такому:

  1. Система кондиціонування доступна для керування у віддаленому режимі.
  2. Можна задавати налаштування і перемикання потужності на певний проміжок часу, використовуючи таймер.
  3. Користувач може запустити автоматичний режим роботи, який супроводжується постійним вимірюванням температури в кімнаті, з подальшим виправленням показника до встановленого.
  4. Самоочищення від пилу, вологи і бактерій.

Завдяки такій функціональності, широті налаштувань і віддаленій роботі з кондиціонером, кожен власник розумного пристрою може перебуваючи на відстані створювати сприятливу атмосферу в домі.Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень