Чому студентам також потрібно стежити за здоров’ям | STUDIC.info - портал розважальних новин

Чому студентам також потрібно стежити за здоров’ям

Размещено: 16:39, 18 Тра 2021. Категория: Здоров'я та медицина
2670_mo.jpg

Практично всі молоді люди переконані, що їхнє здоров’я – це щось вічне і неминуче. Коли організм ще молодий, він здатен швидко компенсувати всі недоліки поведінки, включаючи неправильне харчування, брак сну, вживання шкідливих речовин та всього іншого, що так імпонує студентам. Але з часом реабілітаційні можливості організму зменшується, він відновлюється повільніше, тож вимагає до себе більше уваги та поваги. Втім, щоб потім не наражатися на дуже великі проблеми, є сенс одразу починати дбати про власне тіло ззовні та внутрішньо, щоб потім не було шкода.Звісно, перед тим, як починати прийом будь-яких таблеток або інших лікарських засобів, потрібно спершу провести ретельне обстеження організму, аби знати, що працює добре, а яким процесам треба трохи допомогти. У цьому плані чудовим варіантом є холтер моніторинг, котрий дає багато інформації про роботу серцево-судинної системи людини. Якщо звернутися до сухої статистики, то в Україні найбільше людей помирає саме через проблеми з серцем, судинами та кровоносною системою, аніж через будь-що інше. Саме тому є сенс використовувати холтерівське моніторування ЕКГ, котре полягає у цілодобовому спостереженні за артеріальним тиском безперервно протягом однієї доби. Найперше, на що націлене таке дослідження, це вірогідне порушення серцевого ритму, котре веде за собою інші проблеми.

Як же відбувається такий холтер моніторинг? Для цього людині на плече кріплять спеціальну манжету для вимірювання тиску, котра з’єднана зі спеціальним датчиком на поясі. Цей датчик постійно отримує дані про тиск і передає їх лікарю. Той слідкує за показниками, щоб побачити регулярну картину, він звертає увагу на те, коли тиск зростає і спадає, а також може з’ясувати причину таких коливань. Все це добре, але як зрозуміти, що саме вам потрібне холтерівське моніторування? Для цього існують певні симптоми, серед яких біль у серці та перебої в його роботі, регулярна слабкість, задишка, непритомність або запаморочення. Якщо ви регулярно відчуваєте схожі проблеми, тоді є сенс провести таке дослідження, щоб виявити проблему і знайти шляхи її вирішення.

До слова, такий вид дослідження допомагає діагностувати цікаву ситуацію під назвою «гіпертонія білого халата». Виявляється, існує доволі велика кількість людей, які дуже хвилюються на прийомі у лікаря, а особливо тоді, коли спеціаліст вимірює пацієнту артеріальний тиск. Саме через таке хвилювання серце б’ється швидше, а тому і показники будуть більшими, аніж насправді.


Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень