Яку машину найкраще обрати студенту

Размещено: 17:38, 28 Бер 2019, Категория: Технології
Звісно, студентська пора – це такий час, коли хочеться все та одразу. Але саме тоді кількість грошей явно не відповідає амбіціям. Однією з таких мрій для студента є власний автомобіль, на котрому можна було б не залежати від автобусів та метро, а також подорожувати будь-куди у зручний для вас час. Але правда в тому, що студенту практично неможливо назбирати десятки тисяч доларів на новий автомобіль закордонної марки.

di.jpg

Поликлиновый ремень в бытовых приборах

Размещено: 15:28, 22 Січ 2019, Категория: Технології
Поликлиновые ремни широко применяются в различных производственных и бытовых механизмах, автомобилях. Широкую популярность они получили благодаря своей компактности и большому передаточному соотношению (в сравнении с клиновыми ремнями). Рассмотрим некоторые бытовые электроприборы, в составе приводов, которых, есть поли клиновой

Контроллер заряда солнечных батарей: что нужно знать при выборе

Размещено: 17:47, 03 Гру 2018, Категория: Технології
Несколько советов для бесперебойной работы техники в доме

Такие автономные системы электропитания как солнечные батареи в последнее время стают все более популярными, и не удивительно: стоимость комплекта окупает себя экономией электричества буквально за первый год пользования, больше не нужно переживать, что свет выключат в самый неподходящий момент, да и ощущение независимости от централизованных сетей хорошо окрыляет любого хозяина дома. Впрочем, как и в работе любой техники, солнечные батареи требуют дополнительных гаджетов, без которых сложно обойтись в повседневном использовании. Речь идет о контроллере заряда солнечных батарей. Что это, как правильно выбрать и чем контроллер может прислужиться?

01.jpg

Супрун розповіла про користь домашніх тварин для дітей

Размещено: 06:40, 25 Вер 2018, Категория: Технології
В. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розповіла, чи повинні батьки відмовлятися від домашнього улюбленця, якщо у них з'являється дитина. Про це вона написала у Facebook.

"Поширена думка, що тварини можуть негативно впливати на імунну систему, сприяти розвитку алергії і астми і просто приносити бруд. Тим не менш, дослідження показують, що насправді домашні улюбленці можуть бути корисні для здоров'я малюків", - розповіла Супрун.

За її словами, ранній контакт з певними бактеріями може сформувати у дітей імунні реакції, що, в свою чергу, є профілактикою алергії і ослабленого імунітету.

Джерело

Українцям повідомили про магнітні бурі в жовтні

Размещено: 20:53, 24 Вер 2018, Категория: Технології
У жовтні чотири рази очікуються магнітні збудження, близькі до магнітної бурі першого рівня G1. Про це повідомляється з посиланням на Лабораторію рентгенівської астрономії Сонця.
Також три рази очікуються магнітні бурі рівня G1 і одна магнітна буря рівня G2.   Так, коливання, близькі до магнітної бурі першого рівня G1, очікуються в Україні 2, 10-11 і 18-20 жовтня. А 8 жовтня Україну накриє магнітна буря рівня G2.   Відповідно до стандартної шкали NOAA (Національна атмосферна адміністрація США), бурі класу G1 здатні впливати на енергетичні системи - слабкі флуктуації в енергетичних системах, на космічні апарати, на наземні системи і на початок міграцій тварин.   Магнітні бурі другого рівня G2 можуть призводити до слабких флуктуацій в енергетичних системах, а також мати невеликий вплив на системи управління космічними апаратами. При цьому полярні сяйва можуть спостерігатися на високих широтах 60 градусів і вище.   Раніше повідомлялося, що у 2018 році на Землі очікуються декілька десятків магнітних бур. Зокрема, наприкінці травня нашу

Вчені знайшли листа, яким Галілей обдурив інквізицію

Размещено: 17:51, 24 Вер 2018, Категория: Технології
  В архівах Лондонського королівського товариства італійські історики знайшли листа Галілео Галілея, за допомогою якого він намагався обдурити церкву і відвести від себе підозри. Інформація була опублікована в звіті в журналі Nature.   У 1613 році Галілей написав знаменитого листа своєму учневі абату Кастеллі, що захищає геліоцентричну модель Сонячної системи. Галілей писав, що Святе Письмо відноситься тільки до порятунку душі і в наукових питаннях не авторитетне: "Жоден вислів Письма не має такої примусової сили, яку має будь-яке явище природи", - стверджував він. Лист був опублікований у відкритих джерелах, що спричинило за собою хвилю доносів в інквізицію.   Щоб виправити свою репутацію, Галілей пішов на хитрість. Він оголосив, що цей лист написали його противники з метою очорнити ім'я вченого. Паралельно він підготував нову версію листа, яку і знайшли дослідники. Якщо спочатку він писав, що положення в Біблії "помилкові, якщо йти за буквальним змістом понять", то в новій версії називав їх "відмінними від істини". Багато інших висловлювань також були замінені більш м'якими
Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама

ТОП за тиждень