Здоров'я та медицина | STUDIC.info - портал розважальних новин

Чому студентам також потрібно стежити за здоров’ям

Размещено: 16:39, 18 Тра 2021, Категория: Здоров'я та медицина
2670_mo.jpg

Практично всі молоді люди переконані, що їхнє здоров’я – це щось вічне і неминуче. Коли організм ще молодий, він здатен швидко компенсувати всі недоліки поведінки, включаючи неправильне харчування, брак сну, вживання шкідливих речовин та всього іншого, що так імпонує студентам. Але з часом реабілітаційні можливості організму зменшується, він відновлюється повільніше, тож вимагає до себе більше уваги та поваги. Втім, щоб потім не наражатися на дуже великі проблеми, є сенс одразу починати дбати про власне тіло ззовні та внутрішньо, щоб потім не було шкода.

Як вибрати лінзи для очей

Размещено: 15:48, 27 Кві 2020, Категория: Здоров'я та медицина
Мабуть, сьогодні немає більш безпечного та зручного способу боротьби із зоровими патологіями, ніж лінзи. На сьогоднішній день відомо досить велике число офтальмологічних компаній, які виробляють лінзи для очей, тому вибрати кращі з них з кожним роком стає важче. Коли мова заходить про здоров'я очей, до вибору виробів слід підходити з усією відповідальністю. Існують критерії, якими слід керуватися при виборі очних лінз. Що слід враховувати в першу чергу? Про це розповімо в цьому матеріалі.

photo_2017-08-21_11-18-04_r5x340.jpg

США назвали найгіршим місцем для пологів серед розвинених країн

Размещено: 12:16, 29 Лип 2018, Категория: Здоров'я та медицина
  Сполучені Штати назвали найнебезпечнішим місцем для народження дітей серед розвинених країн, дані представлені в розслідуванні видання USA Today.   Дослідження тривало чотири роки: вивчалися пологові відділення лікарень країни, проводились бесіди із сім'ями, які втратили близьких людей, і жінками, яким завдали шкоди під час їхніх пологів.   За даними розслідування, щорічно в США більше 50 тисяч матерів отримують серйозні травми під час або після пологів, а 700 жінок помирає.   Американські жінки помирають і страждають через травми під час пологів, оскільки лікарні не дотримуються необхідних заходів безпеки.   Повідомляється, що материнська смертність у Сполучених Штатах постійно зростає, зараз у США найвищий показник серед розвинених країн.   "Експерти стверджують, що близько 50 відсоткам смертей жінок від причин, пов'язаних із пологами, можна було запобігти, якби їм надали кращу медичну допомогу, і це дуже дивно, враховуючи те, що ми є однією

Плюсы и минусы использования торических цветных линз

Размещено: 18:12, 24 Лип 2018, Категория: Здоров'я та медицина

Среди людей, которые имеют хоть какие-то проблемы с глазами, существует мнение, что контактные линзы весьма вредны для глаз. Они считают, что в таком случае очки преимущественней. Главной причиной может стать то, что неправильно подобранные аксессуары для глаз, могут стать причиной некрасивого внешнего вида. Но, на самом деле, это все предрассудки. Сегодня, ассортимент позволяет выбрать именно такие очки, которые будут идеально сочетаться с выбранным

Названий вік, в якому стрімко набирається зайва вага

Размещено: 08:41, 19 Чер 2018, Категория: Здоров'я та медицина
Британські дієтологи провели експерименти, метою яких було визначити вік, в якому люди особливо швидко набирають зайві кілограми. Про це в понеділок, 18 червня, повідомляє Healthystyle.info.

Так, був вивчений спосіб життя учасників дослідження: зміна харчових пристрастей, величина робочого навантаження і якість стосунків з партнером. В експерименті брали участь 1000 осіб.

У результаті було встановлено, що жінки і чоловіки уразливі до повноти не в одному віці. Для жінок небезпечний вік для фігури - 35-40 років. Як правило, представниці прекрасної статі повніють після народження малюків, а також завдяки постійному готуванні їжі і регулярним спільним прийомам їжі з чоловіком і дітьми.

У чоловіків проблема зайвої ваги стає актуальною зазвичай в період 40-45 років. Основна причина (у 36% представників сильної статі) - стрес на роботі. Фахівці вважають, що прагнення чоловіків побудувати успішну кар'єру ставить на задній план спорт, на який часто не можна знайти вільний час.

Раніше вчені

Вчені навчилися визначати хворобу Альцгеймера за роки до перших симптомів

Размещено: 14:33, 01 Лют 2018, Категория: Здоров'я та медицина
Новий аналіз крові, розроблений міжнародною командою вчених, дозволяє діагностувати хворобу Альцгеймера задовго до появи перших симптомів. Про це повідомляє New Atlas.

Вчені вважають відкладення бета-амілоїду, або бляшок в мозку найбільш імовірною причиною виникнення хвороби Альцгеймера. Новий аналіз крові вимірює їхню концентрацію.
Амілоїдні бляшки формуються в мозку повільно, протягом 10 - 20 років, перш ніж на поверхню виходять перші симптоми - наприклад, втрата пам'яті.

Сучасні тести на бета-амілоїд - трудомістка, дорога й інвазивна процедура, яка включає дорогу позитрон-емісійну томографію, або аналіз спинномозкової рідини, отриманої в результаті люмбальної пункції.

Новий аналіз крові, розроблений групою вчених з Японії та Австралії, був протестований на декількох сотнях пацієнтів і зміг з точністю 90% передбачити підвищений вміст бета-амілоїду в мозку.

"Взявши крихітну краплю крові, ми можемо, завдяки новому методу, виміряти кілька білків, пов'язаних з амілоїдом, навіть незважаючи на те, що їхня концентрація вкрай
Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень