В інтернеті з'явився нацензурний відеоролик з екс-прем'єром Австралії | STUDIC.info - портал розважальних новин

В інтернеті з'явився нацензурний відеоролик з екс-прем'єром Австралії

Размещено: 22:52, 19 Лют 2012. Категория: Курйози
13_1.jpg (21.15 Kb)Колишній прем'єр-міністр Австралії Кевін Радд став фігурантом скандалу після появи в інтернеті нецензурного відеоролика з його участю.


Відео з'явилося на сервісі YouTube 18 лютого. У ролику Радд намагається записати звернення китайською, проте йому це не вдається. У зв'язку з цим політик безсторонньо висловлюється про співробітників посольства та перекладачів, які підготували йому такий важкий текст.

Зокрема, Кевін Радд згадує якогось "му*ака з посольства" і нарікає на те, що співробітники дипвідомства ускладнюють і без того "до біса важку мову".Зазначимо, що Кевін Радд володіє китайською - він вивчав цю мову в університеті, крім того, в 1980-х роках він, будучи дипломатом, працював в австралійському посольстві в Пекіні.

У 2006 році Радд очолив австралійську Лейбористську партію і з 2007 по 2010 роки обіймав посаду прем'єр-міністра країни. У червні 2010 року в результаті внутріпартійного перевороту Радд був зміщений з посади лідера лейбористів і глави уряду. Обидві посади зайняла Джулія Гіллард, в минулому - заступник Радда.

Як очікується, поява в мережі нецензурного відео за участю екс-лідера лейбористів, який з вересня 2010 року очолює міністерство закордонних справ Австралії, негативно позначиться на позиціях партії. Автор ролика невідомий.


Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень