Ремонт телевізорів з Remontuem.top | STUDIC.info - портал розважальних новин

Ремонт телевізорів з Remontuem.top

Размещено: 01:40, 04 Лют 2023. Категория: Регіони

Сучасні телевізори є багатофункціональною технікою, яка є в будь-якому будинку. Але будь-яка, навіть найдорожча і надійніша модель телевізора рано чи пізно напевно вимагатиме ремонту.

Завдяки розвитку цифрових технологій сучасні телевізори здатні відтворювати зображення та звук у надвисокій якості, довго не потребуючи ремонту. Але якщо несправність виявилася, усунути її в технічно складному агрегаті вдасться лише за участю професіоналів. Компанія Remontuem надає послуги з ремонту телевізорів у м. Рівне з 2015 року.
Плазма

Плазмовий екран - це матриця, що складається з безлічі скляних осередків (пікселів), заповнених газом і покритих речовиною люмінофором, з чим пов'язані основні несправності. У плазмовому телевізорі ремонт найчастіше потрібний з наступних причин:

 • Вигоряння люмінофора: проявляється зниженням якості зображення. Люмінофор найчастіше вигоряє під дією прямих сонячних променів.
 • Перегрів: пов'язаний із засміченням системи охолодження та може призвести до множинних несправностей, тому системі охолодження рекомендовано профілактичне чищення.
 • Збої програмного забезпечення: стають причиною відмови пульта та інших несправностей. Проблема усувається переустановкою програмного забезпечення.

Часткова або повна відсутність зображення або LED-підсвічування, смуги, некоректна передача кольорів – причиною таких неполадок може стати відмова мікросхем, ресиверів та інших комплектуючих. Тому перед ремонтом плазми потрібна професійна діагностика телевізора.

Рідкокристалічний

Дисплей телевізора складається із РК матриці з підсвічуванням, а матриця сформована пікселями. РК-телевізори часто вимагають ремонту з наступних причин:

 • Блимання екрана: Можливо, проблема криється в несправності підсвічування або системи охолодження.
 • Смуги, неправильне відтворення кольору: причина зазвичай у відеопроцесорі, відеопідсилювачі або трансформаторі.
 • Блок живлення: вразливий для перепадів напруги в електромережі, тому може стати причиною багатьох несправностей.

"Симптоми" поломок ЖК телевізорів дуже неоднозначні, тому виявити проблему самостійно, без професійного обладнання неможливо. Сучасні телевізори вимагають високоточної діагностики, виходячи з якої визначається вартість ремонту.

Вартість ремонту телевізора залежить насамперед від складності поломки, ціни необхідних комплектуючих для заміни, розміру діагоналі та вартості діагностики. У будь-якому випадку ремонт телевізора коштує дешевше, ніж придбання нового.

Діагностика безкоштовна. Таким чином, ви точно знатимете, в чому проблема вашого телевізора і чи потрібне оперативне втручання. При відмові від ремонту, також не беруться гроші за розбирання та збирання обладнання.

Як ми працюємо?

 1. Прийом техніки на діагностику. Пропонуємо послугу доставки телевізорів. Видається квитанція із печаткою організації.
 2. Проведення діагностики. Від 1 до 5 робочих днів, залежно від кількості одиниць техніки.
 3. Погодження робіт. Домовленість з клієнтом про вартість, терміни та гарантії на ремонт.
 4. Проведення ремонту. Після закінчення робіт виставляється рахунок та проводиться оплата безготівковим розрахунком для організацій.
 5. Видача техніки. Оформлення гарантії Оплата готівкою при видачі приватним особам. Видача техніки при відмові від ремонту безкоштовна.


Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень