У чому користь від роботи навігаційних сервісів | STUDIC.info - портал розважальних новин

У чому користь від роботи навігаційних сервісів

Размещено: 14:16, 21 Вер 2020. Категория: Технології
У наші дні важко уявити собі людину, яка ніколи б не користувалася такими додатками. Справа в тому, що якщо у вас є смартфон, то він постійно використовує геолокацію для нашої з вами вигоди, а часто ми про це навіть не замислюємося. Це можуть бути також різні карти, визначення маршруту та інші корисні речі.

2438_g2.png


Навігаційні сервіси, докладніше про які можна дізнатися за посиланням httрs://agilie.com/en/services/geolocation-and-mapping-technologies, настільки глибоко проникли в сучасне життя і спростили його, що для нас це вже даність. Наприклад, коли ви шукаєте прогноз погоди, телефон автоматично показує його з найбільш повною прив'язкою до того місця, де зараз перебуваєте ви і ваш смартфон. Вельми корисними для автомобілістів є онлайн карти, які не просто показують, куди ж їхати, але також допомагають скласти найкращий маршрут.

g1.png

Якщо ви приїхали в інше місто в якості туриста, тоді дуже зручним буде додаток для телефона з детальною картою, на котрій позначені визначні місця, а також маршрут, як туди дістатися. Часом буває таке, що у будинку чи квартирі щось зламалося, тому потрібно терміново викликати майстра. Навігаційний сервіс підбере для вас найкращий варіант, котрий буде найближчим до вашого помешкання, тож чекати майстра доведеться дуже недовго. Останнім часом набрали популярності різноманітні знайомства онлайн задля дружби та романтики, тож тепер завдяки спеціальному додатку є можливість поглянути, яка між вами відстань і чи варто заводити стосунки, якщо вона дуже велика.

3351_g3.jpg

Які ж технології допомагають нам використовувати всі ці додатки та сервіси? Найперше, це всім нам відомий GPS, котрим користуються практично всі водії і пішоходи. Він визначає вашу геолокацію завдяки сигналам із супутників і допомагає знайти найкращий шлях до того місця, куди потрібно дістатися. Всі знають і про технологію Wi-Fi, котра дозволяє отримувати бездротовий інтернет і в своїй роботі також використовує напрацювання GPS. Технологія Beacons дає можливість використовувати всі переваги геолокації там, де немає інтернету, а також у тому випадку, коли людина перебуває у закритому приміщенні.

6739_za.jpg

Мабуть, одним із найцікавіших варіантів є Geofencing. Ця технологія будує віртуальний периметр у будь-якому районі міста, при пересіченні якого ви починаєте отримувати сповіщення на мобільний телефон. Наприклад, якщо наближаєтеся до магазину, то інформація про його знижки та акції вже буде на вашому смартфоні, а далі вже приймається рішення щодо того, заїжджати туди чи ні.

Виходячи з усього цього, вагу та роль навігаційних сервісів у житті сучасної людини складно перебільшити. Без цих технологій ми, можна сказати, як без рук. Залишилося лише вдало їх використовувати.


Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень