Робота в Польщі у сфері будівництва: переваги, актуальні спеціальності | STUDIC.info - портал розважальних новин

Робота в Польщі у сфері будівництва: переваги, актуальні спеціальності

Размещено: 00:12, 04 Жов 2022. Категория: Суспільство

Знайти вакансії у Польщі для будівельників можна незалежно від сезону. Особливо цінуються фахівці, які мають відповідні навички та досвід. Які переваги дає робота в Польщі у будівництві?
Переваги працевлаштування на роботу в Польщі у будівництві

Робота в Польщі на стройці є офіційною, з обов'язковим підписанням трудового договору, тому іноземець не матиме підстав для сумніву в серйозності будівельної фірми. Компанія забезпечує повний соцпакет та медичну страховку. Є й інші переваги роботи у сфері будівництва:

  • Стабільна та хороша оплата праці.
  • Можливість підвищення кваліфікації та підйому кар'єрними сходинками.
  • Найчастіше роботодавець пропонує житло для іноземців. Це може бути кімната у гуртожитку, де житиме 3-4 особи. Оплачувати потрібно лише за комунальні послуги.
  • Надання будівельною фірмою робочого одягу та взуття.

Актуальні спеціальності та оплата праці на будівництві в Польщі

Робота в Польщі в будівництві є як для різноробочих і підсобників, так і за професією. Працевлаштування за будівельною спеціальністю неможливе без наявності навичок роботи з інструментами або спецтехнікою, та досвіду роботи.

Найчастіше зустрічаються вакансії:

  • Різноробочий – людина, яка виконуватиме різні роботи на будівництві.
  • Підсобник. Він закріплюється за більш досвідченим будівельником, і виконує роботу в залежності від доручень будівельника.
  • Маляр-штукатур – спеціаліст з лицювання фасадних і внутрішніх стін будівлі.
  • Каменяр – займається укладанням плит та каміння. Особливістю цієї спеціальності є те, що його робота оплачується не погодинно, а після здавання об'єкта.
  • Покрівельник. Його основне завдання – укладання черепиці та металочерепиці, така праця пов'язана з висотними роботами.
  • Монтажник металоконструкцій. Установка металоконструкцій виконується на складах, технічних приміщеннях, новобудовах.

Робота за кордоном без посередників на будівництві добре оплачується. Але зарплата залежатиме від об'єкта чи відпрацьованих годин, посади. У середньому будівельники одержують від 800 доларів на місяць.

Особливості роботи у сфері будівництва доріг

У сфері будівництва доріг знайти роботу можна у Любліні, Бидгощі, Білостоку, Щецині, Познані, Варшаві та інших містах Польщі. Переважно у цій сфері працюють чоловіки, оскільки необхідно виконувати важку фізичну роботу та витримувати різні погодні умови.

Робота в Польщі на будівництві доріг є для підсобників, укладачів бруківки та тротуарної плитки, асфальтоукладальників, екскаваторників, майстрів з будівництва доріг, мостів.

Легальна робота у цій сфері добре оплачується, від 1000 доларів на місяць. Робочий тиждень триває 5-6 днів, а робочий день – 10-12 годин.Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень