Чому весь світ захоплюється грою Dota 2 | STUDIC.info - портал розважальних новин

Чому весь світ захоплюється грою Dota 2

Размещено: 15:29, 07 Вер 2021. Категория: Гроші
Сьогодні складно знайти людину, котра чула про світ комп’ютерних ігор, але нічого не знає саме про цю гру. То що таке Dota 2? Почати варто з того, що це онлайн гра, тобто для неї потрібне підключення до інтернету. Традиційно боротьба йде між командами, котрі налічують по п’ять учасників. Завдання кожної команди – захопити фортецю суперника, але при цьому захистити власну твердиню. Варто додати, що кожен учасник грає за міфічного персонажа зі своїм набором магічних якостей, котрі будуть корисними під час битви. Завдяки тому, що розробники Dota 2 дбають про якісну графіку, гра завжди виглядає ефектно та видовищно, хоча й може тривати далеко не одну годину.

6317_do.jpg


Популярності цієї гри сприяло те, що спробувати себе у ній може абсолютно кожен, тож це наче футбол у світі комп’ютерних ігор, адже Dota 2 доступна для всіх. Але кіберспорт сьогодні розвивається так активно, що вже давно існують знамениті команди, котрі об’єднують у себе найкращих гравців, а ще на ці матчі навіть приймають ставки за посиланням https://ggbet24.com/ru/dota2. Там надзвичайно зручна навігація, а ще зібрані поєдинки з усього світу. Однозначним бонусом є те, що на тій же сторінці можна одразу перейти на пряму трансляцію поєдинку, тож тепер робити ставки стало ще цікавіше.

У кожному виді спорту є якісь ключові змагання, де за перемогу борються кращі з кращих. Наприклад, це Олімпійські ігри, чемпіонат світу, Кубок Стенлі, Супербоул та інші турніри. У світі кіберспорту теж є такі змагання, вони носять назву The International. Тут найкращі гравці кіберфутболу, Dota 2, Counter-Strike та інших найпопулярніших ігор змагаються за звання чемпіона і просто величезний призовий фонд. Оскільки підлітки та молодь сьогодні обожнюють комп’ютерні ігри, немає нічого дивного в тому, що сюди активно заходять рекламодавці, адже це просто колосальна аудиторія. Саме завдяки цим коштам і вдається сформувати призові, котрі налічують десятки мільйонів доларів.

До слова, не треба думати, що кіберспорт настільки популярний тільки в іншому світі. У нашій країні, наприклад, трансляція вирішальних поєдинків The International відбувалася у кінотеатрах, а вартість квитків була вдвічі вищою, аніж на звичайні фільми, але зали все одно були переповненими. Це свідчить про те, що вже зовсім скоро кіберспорт за кількістю своїх прихильників наздожене та обійде футбол. Експерти кажуть, що для цього може вистачити навіть десяти років від сьогоднішнього дня.


Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень