STUDIC.info - портал розважальних новин

Як слідкувати за старим авто

Размещено: 15:28, 30 Жов 2019, Категория: Технології
У наш час автомобілі з великим пробігом є дуже популярними. Втім треба розуміти, що догляд за такою машиною дещо відрізняється від звичайного. Інколи ви можете зекономити гроші на придбанні старої моделі, але будете витрачати більше на її ремонт та обслуговування. І такі випадки аж ніяк не є поодинокими. Тож рекомендуємо завітати в автосервіс www.avto-remont.kiev.ua, щоб одразу визначити слабкі місця покупки та отримати поради щодо експлуатації. Ось кілька

Где применяется 3D-печать

Размещено: 18:33, 21 Жов 2019, Категория: Технології
3D-печать или аддитивное производство сейчас находится на пике развития. Да, создание твердых трехмерных объектов путем наложения материалов друг на друга все еще считается ноу-хау, но в ближайшие годы войдет в нашу повседневную жизнь. Поэтому рекомендуем сыграть на опережение и воспользоваться услугами 3Д в Харькове на сайте easy3dprint.com.ua. Это удобно и очень выгодно. А как используют 3D-печать в современном мире? Об этом далее.

6410_3d-2.jpg

Як потрапити на навчання до Польщі

Размещено: 18:31, 21 Жов 2019, Категория: Суспільство
Сьогодні чимало українських учнів та студентів бажають продовжити навчання у Європі. Звісно, найбільш престижними є заклади у Великобританії, Франції та Італії, але це доволі дорого коштує, а британську візу взагалі отримати дуже важко. Саме тому за кількістю українських студентів впевнено лідирує Польща. Ця країна є сусідом України, менталітет тут трохи схожий до нашого, тому студенти відчувають значно менший стрес, аніж в інших європейських країнах.

4795_or.jpeg
Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень