Індонезія призупинила членство в ОПЕК

Размещено: 04:01, 01 Гру 2016, Категория: Гроші
Індонезія призупинила своє членство в ОПЕК, повідомляє Reuters з посиланням на свої джерела. Причини такого рішення Джакарти не уточнюються.
При цьому передбачена країні квота в 740 тисяч барелів нафти на добу буде розподілена між рештою держав в ОПЕК.

Індонезія вперше приєдналася до ОПЕК в 1962 році, через два роки після створення картелю. У 2008 році країна оголосила про свій вихід зі складу ОПЕК і знову повернулася в нього тільки в кінці 2015 року.

Нагадаємо, 30 листопада в ОПЕК домовилися скоротити видобуток нафти з 1 січня 2017 року на 1,2 мільйона барелів на добу. Після скорочення рівень видобутку нафти повинен скласти 32,5 мільйонів барелів на добу. Також Росія погодилася скоротити видобуток нафти.

ОБСЕ: В Донецкой области зафиксировано 500 взрывов

Размещено: 03:31, 01 Гру 2016, Категория: Регіони
  Специальная мониторинговая миссия ОБСЕ зафиксировала более 500 взрывов в Донецкой области. Об этом говорится в отчете миссии за 29 ноября, опубликованном сегодня на сайте организации.   "Специальная мониторинговая миссия констатировала увеличение количества случаев нарушения режима прекращения огня в Донецкой области, включая около 550 взрывов, по сравнению с предыдущим отчетным периодом, когда было зафиксировано приблизительно 100 взрывов. Около 70% этих взрывов были отмечены в районе Авдеевки – Ясиноватой – Донецкого аэропорта, а немногим более 20% – в районах к северо-востоку от Мариуполя", – говорится в отчете.    В Луганской области наблюдатели ОБСЕ констатировали уменьшение количества случаев нарушения режима прекращения огня, включая не менее 30 взрывов, по сравнению с предыдущим отчетным периодом, когда было зафиксировано свыше 350 взрывов.    "Все нарушения режима прекращения огня были зафиксированы вблизи линии соприкосновения к западу и северо-западу от Луганска", – говорится в отчете.

ОБСЕ насчитала

Netflix дозволив скачувати фільми і серіали

Размещено: 03:00, 01 Гру 2016, Категория: КУЛЬТУРА
Американський сервіс Netflix, що пропонує перегляд кіно- і відеопродукції онлайн, оголосив, що тепер користувачі в усьому світі можуть скачувати фільми і серіали для перегляду офлайн.
Скачувати фільми і серіали всі передплатники Netflix на платформах iOS і Android зможуть безкоштовно. Епізоди можна завантажити в стандартній або високій якості. Для того щоб завантажити контент, потрібно оновити додаток Netflix до останньої версії.
Заснована в 1997 році, компанія Netflix спочатку займалася прокатом фільмів на DVD поштою. У 1999 році був створений сервіс Video-on-Demand ("Відео на вимогу") - користувач платить місячну підписку і при цьому може отримати доступ до всіх серіалів, фільмів і мультфільмів, які є у сервісу в наявності.
Одним з основних конкурентів Netflix вважають компанію Amazon, яка, крім продажу різних товарів, пропонує послугу онлайн-стрімінга.

ОПЕК зустрінеться з країнами, що не входять до картелю, 9 грудня

Размещено: 02:00, 01 Гру 2016, Категория: Гроші
Зустріч ОПЕК з іншими нафтовидобувними країнами запланована на 9 грудня, повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на джерело.
За його інформацією, зустріч відбудеться в Досі.
Ціни на нафту різко зросли
Нагадаємо, 30 листопада в ОПЕК домовилися скоротити видобуток нафти з 1 січня 2017 року на 1,2 мільйона барелів на добу. Після скорочення рівень видобутку нафти має становити 32,5 мільйона барелів на добу. Також Росія погодилася скоротити видобуток нафти.

Важкого озброєння РФ на Донбасі немає – Лавров

Размещено: 01:15, 01 Гру 2016, Категория: Суспільство
Твердження про присутність російського важкого озброєння на Донбасі - "з області фантастики". Про це заявив глава МЗС Росії Сергій Лавров в інтерв'ю італійській газеті Corriere della Sera.
"Твердження щодо присутності російського важкого озброєння на південному сході України, яке потребує виведення, явно з області фантастики", - сказав Лавров.
За його словами, "спеціальна моніторингова місія ОБСЄ і група ОБСЄ в КПП Гуково і Донецьк на російсько-українському кордоні в жодному зі своїх документів не зафіксували фактів присутності російських військ, наявності або постачання на територію Донецької та Луганської областей російського озброєння, зокрема важкого".
"Сторони в конфлікті воюють тією зброєю, яка залишилася в Україні з моменту розпаду СРСР. Київ, крім іншого, намагається компенсувати свої втрати поставками озброєнь з країн НАТО, зокрема, летальних", - заявив глава МЗС РФ.
"Очевидно, що питання про наявність озброєння на Донбасі відпаде саме собою в разі повної

Лавров назвав причину перекидання Іскандерів до Калінінграда

Размещено: 00:37, 01 Гру 2016, Категория: Суспільство
Перекидання ракетних комплексів Іскандер-М до Калінінградської області РФ було викликане "деструктивними діями НАТО". Про це заявив глава МЗС Росії Сергій Лавров в інтерв'ю італійській газеті Corriere della Sera.
"В умовах, що склалися, Росія, яка стоїть перед необхідністю адаптуватися до мінливої ??внаслідок деструктивних дій НАТО обстановки на континенті, змушена вживати відповідного комплексу заходів в інтересах зміцнення обороноздатності та національної безпеки", - заявив він.
При цьому Лавров зазначив, що подібні кроки Росія здійснює виключно на власній території, на відміну від США і деяких інших держав, які перекидають війська в суміжні з Росією країни і проводять "провокаційні військові демонстрації" поблизу російських кордонів.
США: Іскандери під Калінінградом - загроза Європі
Нагадаємо,
Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама

ТОП за тиждень