Прикарпатські студенти допомагали людям похилого віку. Фото

Размещено: 19:30, 30 Вер 2016, Категория: Регіони

Сьогодні, 30 вересня, в Івано-Франківському геріатричному пансіонаті студенти вищих навчальних закладів провели благодійну акцію "Молодь дбає про літніх людей".

З нагоди міжнародного дня людей похилого віку, який святкуватиметься завтра, 1 жовтня, студенти двох вишів — Прикарпатського національного університету та Національного університету нафти і газу вирішили допомогти особам похилого віку.

Впродовж останнього тижня студенти збирали благодійні пожертви, необхідні для придбання підгузків 130 важкохворим людям похилого віку, які проживають в пансіонаті, —  повідомляє 0342.ua.

"Ще 19 вересня за круглим столом ми обговорили з благодійним фондом "Карітас" концепцію благодійної акції. З наступного тижня розпочали збір коштів. До участі у волонтерстві було залучено студентський сенат, також інформували студентів в соцмережах. За зібрані кошти в сумі 3459 гривень було закуплено 294 підгузники. Таким чином ми довели літнім людям, що сучасна молодь не забула про них" — повідомив Мендюк Олег,

Крымского бизнесмена будут судить за рейдерский захват продуктовой базы

Размещено: 18:03, 30 Вер 2016, Категория: Крим
В Крыму предприниматель предстанет перед судом по обвинению в рейдерском захвате продовольственной базы.
Об этом сообщает пресс-служба Следственного комитета по республике Крым, передает корреспондент 3652.ru
"По данным следствия, с июня 2014 года по октябрь 2015 обвиняемый обманным путем, используя подложные документы, завладел имущественным комплексом – продовольственной базой, состоящей из нежилых зданий, расположенных в Алуште, общей стоимостью более 120 млн. рублей", - рассказали в пресс-службе.
В ходе расследования уголовного дела были собраны достаточные доказательства, подтверждающие причастность обвиняемого к совершению данного преступления, а также восстановлены права собственника на недвижимость. Уголовное дело с утвержденным обвинительным заключением направлено в суд.


Видобувна галузь на Прикарпатті запрацює прозоро, якщо впровадить міжнародну ініціативу

Размещено: 18:00, 30 Вер 2016, Категория: Регіони

В Україні оприлюднений перший звіт за міжнародним стандартом EITI — Ініціатива прозорості видобувних галузей. Стандарт, який діє у півсотні країн світу дістався Івано-Франківської області. Відтепер місцеві громади мають шанс дізнатися дані про податкові та інші платежі, отримані від компаній, що видобувають природні ресурси на їх території. 

Чотирнадцять провідних підприємств, які забезпечують видобуток, транспортування і переробку нафти та газу на Прикарпатті зацікавлені в міжнародній ініціативі прозорості. Важливим завданням сьогодні для держави, надрокористувачів і громад є відкритий діалог, згодом розробка нового механізму оподаткування галузі.

«Більшість рентних платежів ідуть напряму до загального фонду державного бюджету України. Неможливо відстежити як мільйонні кошти використовуються на блага саме нашої області, — підкреслює професор, директор НДІ нафтогазової енергетики і екології ІФНТУНГ Максим Карпаш. — Впровадження ІПВГ дасть можливість  відповісти на ці питання».

Нерівні умови створені і для надрокористувачів, бо загальна система

Вже сьогодні франківці зможуть придбати останню книгу з циклу про Гаррі Поттера

Размещено: 17:30, 30 Вер 2016, Категория: Регіони

30 вересня о 20:00 книга «Гаррі Поттер і прокляте дитя» стане доступною для українців. Вона з’явиться у продажу в книжкових магазинах по всій країні.

Мешканці Івано-Франківська також матимуть змогу отримати довгоочікувану новинку не пізніше за жителів інших міст. Зокрема представники книгарні «Є» повідомили, що отримають партію книжок близько 16:00 – 17:00, а о 20:00 вони вже з’являться на полицях магазину.

Нагадаємо, що «Гаррі Поттер і прокляте дитя» — це п’єса. Авторка попередніх бестселлерів Джоан Роулінг написала її у співавторстві з двома драматургами, Джоном Тіффані та Джеком Торном. В ній Гаррі Поттер — батько трьох дітей. Головним героєм п’єси є його середній син Албус Северус.
14502011_1794140257518559_857833652_n

В Крыму предлагают увеличить прожиточный минимум пенсионеров на 500 рублей

Размещено: 17:28, 30 Вер 2016, Категория: Крим
Главой Республики Крым Сергеем Аксеновым внесен на рассмотрение крымского парламента проект закона «Об установлении величины прожиточного минимума пенсионера в Республике Крым на 2017 год».
Как следует из пояснительной записки, законопроект направлен на установление социальной доплаты к пенсии в случае, если общая сумма материального обеспечения пенсионера не достигает величины прожиточного минимума, установленной в Республике Крым.
В документе также указано, что при исчислении величины прожиточного минимума применяются данные об индексах потребительских цен на продукты питания, непродовольственные товары и услуги, оценочном индексе потребительских цен по Республике Крым на 2016 год и среднегодовом прогнозном индексе на 2017 год.
После рассмотрения документа Президиумом Государственного Совета Республики Крым, законопроект будет направлен в парламентские комитеты и комиссии, представительным органам муниципальных образований, прокурору республики, в Главное управление Минюста Российской Федерации по РК и Севастополю для представления замечаний и предложений.
В случае принятия законопроекта крымским парламентом, величина прожиточного минимума пенсионера в Республике

Ада Роговцева в Івано-Франківську зіграла в благодійній виставі

Размещено: 17:07, 30 Вер 2016, Категория: Регіони

В Івано-Франківську побувала народна артистка України Ада Роговцева. Вона зіграла у благодійній виставі «Варшавська мелодія-2», котра розповідає про кохання, яке зруйнувала тоталітарна система.

У виставі задіяні і донька Ади Роговцевої Катерина Степанкова, а також актор і режисер Ахтем Сеїтаблаєв, актори Анатолій Ященко та Володимир Задніпровський.

Зібрані кошти спрямували на лікування вояків АТО. Ада Роговцева та Ахтем Сеїтаблаєв зустрілися також із членами Івано-Франківської міської асоціації учасників АТО.

Відео каналу 402:

Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама

ТОП за тиждень