STUDIC.info - портал розважальних новин , сторінка 4

Telegram знову почав працювати після збою

Размещено: 12:19, 29 Кві 2018, Категория: Гроші
  Мессенджер Telegram відновив роботу вдень у неділю, 29 квітня, після масштабного збою. Збій стався через відключення електрики на околицях Амстердама.   "Ведуться відновлювальні роботи після масштабного відключення живлення на околицях Амстердама. Користувачі Telegram у Європі, країнах Близького Сходу і Північної Африки, а також у Росії та СНД не можуть підключитися", - йдеться у Twitter месенджера.   Раніше засновник Telegram Павло Дуров попередив європейських користувачів про можливі проблеми в роботі месенджера в найближчі години.   "Серйозний перегрів в одному із кластерів серверів Telegram може викликати деякі проблеми з підключенням для європейських користувачів протягом наступних кількох годин", - написав Дуров у Twitter.     Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Джерело

В Оманській затоці збільшилася "мертва зона" - вчені

Размещено: 11:13, 29 Кві 2018, Категория: Технології
  Вчені з Університету Східної Англії заявили про різке зниження кількості кисню в Оманській затоці (північний захід Аравійського моря). "Мертва зона", що збільшується, була виявлена ??за допомогою підводних роботів Seaglider, які можуть занурюватися на глибину до тисячі метрів і працювати протягом декількох місяців, повідомляє EurekAlert!.   Сьогодні відомо про декілька "зон кисневого мінімуму" (ЗКМ), розташованих на глибинах понад 200 метрів біля західних континентальних узбереж, де перемішування води утруднене і весь наявний у ній кисень швидко споживається живими організмами. Одна з них знаходиться в Аравійському морі, розтягнувшись між берегами Індії, Ірану та Оману - це області виключно активного судноплавства. І, судячи з нової роботи, "мертва зона" швидко збільшується в розмірах.   Роботи працювали в Оманській затоці протягом восьми місяців. Вони зв'язувалися із супутниками для того, щоб створити підводну карту рівнів кисню. У результаті було встановлено, що зону кисневого мінімуму можна порівняти з розмірами Шотландії.   Крім того, дослідникам вдалося виявити, що

Итоги 28.04: Субсидии под угрозой и жизнь Меланьи

Размещено: 06:41, 29 Кві 2018, Категория: Регіони
Польша предложила изменить формат встреч Украина-НАТО
Глава Министерства иностранных дел Польши Яцек Чапутович предлагает изменить формат заседаний комиссии Украина-НАТО с целью обойти вето Венгрии на проведение официальных заседаний.
"Возможно, мы найдем выход, другой, менее формальный формат, чтобы украинцы могли участвовать в этой дискуссии", – сказал он.
Агентство Fitch обновило рейтинг Украины
Международное рейтинговое агентство Fitch Ratings подтвердило долгосрочные суверенные рейтинги дефолта эмитента Украины в иностранной и национальной валюте на уровне "B-". Прогноз рейтингов "стабильный".
В России признали, что не могут заблокировать Telegram
Заблокировать Telegram, внося в черный список IP-адреса, невозможно, заявил интернет-омбудсмен России Дмитрий Мариничев.
Он назвал

Дуров заявив про збої в роботі Telegram у Європі

Размещено: 03:45, 29 Кві 2018, Категория: Гроші
  Засновник меседжера Telegram Павло Дуров повідомив про збої в роботі меседжера у європейських користувачів.   "Серйозний перегрів одного із серверів Telegram може призвести до проблем з підключенням до меседжера у європейських користувачів протягом наступних декількох годин", - написав він у Twitter.   Дуров приніс свої вибачення користувачам і додав, що проблема вирішується.

Massive overheating in one of the Telegram server clusters may cause some connection issues for European users within the next couple of hours. Apologies for the inconvenience – the problem is being solved.
— Pavel Durov (@durov) 28 апреля 2018 г. Потерпіли всі, окрім Telegram. Мережа і блокування
Нагадаємо, 16 квітня Роскомнагляд повідомив про початок блокування меседжера Telegram. Причиною для блокування стала відмова засновника меседжера Павла

Співзасновник Google розповів, яку загрозу несе штучний інтелект

Размещено: 01:44, 29 Кві 2018, Категория: Технології
Співзасновник Google Сергій Брін у щорічному корпоративному листі попередив про загрозу від штучного інтелекту.
"Ми живемо в епоху великого натхнення і перспектив, але разом з цим з'являється необхідність у колосальній передбачливості і відповідальності, оскільки технології глибоко і безповоротно переплетені з нашим суспільством", - написав він.   На думку Бріна, штучний інтелект небезпечний насамперед тим, що може бути використаний для маніпулювання людьми.   "Побоювання варіюються від страхів перед описаним у науковій фантастиці до цілком звичних питань з приводу правильності використання самокерованих автомобілів", - написав співзасновник Google.   За його словами, подібні технології поки оповиті невідомістю.   "Як вони вплинуть на працевлаштування в різних галузях? Як ми можемо зрозуміти, що відбувається в них усередині? Що щодо оцінки їх об'єктивності? Як вони можуть маніпулювати людьми? Чи безпечні вони?" - задається питаннями Брін.   Вчений назвав терміни заміни людини штучним інтелектом   Нагадаємо, раніше директор

Вчені попередили про магнітну бурю в травні

Размещено: 01:09, 29 Кві 2018, Категория: Технології
Астрономи спрогнозували магнітну бурю другого рівня за п'ятибальною шкалою на Землі 17 травня, повідомляє РІА Новости.
На тлі в цілому спокійної геомагнітної обстановки травня буря очікується рівня G2, а магнітосфера Землі буде збуреною 7, 8 і 18 травня.   Магнітні бурі другого рівня можуть призводити до слабких флуктуацій в енергетичних системах, а також справлятимуть невеликий вплив на системи управління космічними апаратами. При цьому полярні сяйва можуть спостерігатися на високих широтах у 60 градусів і вище.   На Сонці стався третій потужний спалах   Нагадаємо, раніше вчені спрогнозували до 20-35 магнітних бур на Землі у 2018 році, серед яких буде 2-4 великих і дуже великих.     Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.

Джерело

Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень