Боевики из гранатометов и стрелкового оружия пять раз обстреляли силы АТО на Донбассе

Размещено: 07:24, 01 Гру 2015, Категория: Донецьк
С 18:00 вчерашнего дня российские наемники продолжили неприцельные обстрелы позиций сил АТО на Донецком направлении. Как сообщает пресс-центр АТО, из гранатометов и стрелкового оружия они вели огонь по Пескам, Марьинке, Красногоровке и Авдеевке. Около 18 часов на Артемовском направлении один раз обстреляли из стрелкового оружия Майорск. После 23:40 до 6:00 утра ночь в зоне проведения АТО прошла спокойно.

У Ялті пройшов Фестиваль мов народів Росії-2015

Размещено: 07:23, 01 Гру 2015, Категория: Регіони
Крим - унікальний півострів, його особливість у тому, що він багатонаціональний. В даний час в Криму проживає понад 120 різних народів і народностей. У зв'язку з цим мовним багатоцвіттям, 28 листопада 2015 пройшов V Фестиваль мов народів Росії, присвячений єдності всіх національностей, який традиційно проводиться в стінах Гуманітарно-педагогічної академії під патронатом Кримського регіонального відділення Асамблеї народів Росії.
З вітальним словом до гостей і учасникам Фестивалю звернулися доктор педагогічних наук, професор, директор Гуманітарно-педагогічної академії, голова Кримського регіонального відділення АНР - Глузман Олександр Володимирович, проректор з міжнародної діяльності та інформаційної політики Кримського федерального університету імені В.І.Вернадського - Юрченко Сергій Васильович і президент Всекримського Єврейського конгресу - Ян Епштейн.
Участь у Фестивалі взяли школярі, студенти, аспіранти, викладачі вузів, а також члени культурно-просвітницьких, мовних та громадських організацій, які бажають представити мови народів, що населяють Республіку Крим. Вперше в залі Академії зібралися представники 28-ми національних товариств та національно-культурних

В Ялте на передвижном телевизоре МЧС показывают фильмы Рязанова

Размещено: 07:16, 01 Гру 2015, Категория: Крим
В Ялте на экране передвижного информационного модуля МЧС организован показ фильмов, снятых гением российского кино и народным артист СССР Эльдаром Рязановым.
Об этом корреспонденту 3652.ru сообщили в отделе информационного обеспечения администрации Ялты.
«Основное функциональное назначение передвижного модуля МЧС – информирование граждан о текущей ситуации и происходящих в Крыму изменениях. Однако Ялта – курортный город, поэтому мы решили внести определённые коррективы, которые будут интересны как жителям, так и гостям города», – отметил глава городской администрации Андрей Ростенко.
Он пояснил, что в память об Эльдаре Рязанове администрация Ялты совместно с руководством МЧС приняла решение помимо официальных сообщений транслировать через мобильный модуль лучшие картины народного артиста СССР. «Режиссер оставил после себя около 30 фильмов, каждый из которых становился хитом советского и российского кинопроката... Думаю, ялтинцам будет интересно», – отметил Ростенко.
Глава администрации также сообщил, что на период действия ЧС на набережной Ялты запрещена продажа алкоголя. «Мы приняли решение запретить на период действия ЧС реализацию алкогольной продукции, в том

Курс валют на 1 грудня

Размещено: 07:08, 01 Гру 2015, Категория: Гроші
Національний банк України встановив на вівторок, 1 грудня 2015 року, офіційні курси валют на рівні:
- 100 доларів США - 2394,8086 гривень (+6,343)

- 100 євро - 2533,4680 гривень (+6,4714)

- 10 російських рублів - 3,5884 гривень (-0,0174)

НБУ посилив купівлю валюти для бізнесу

Позачергова сесія міської ради: затвердили нові ставки земельного податку

Размещено: 07:00, 01 Гру 2015, Категория: Регіони
+30 Листопада відбулася позачергова сесія Ялтинської міської ради. Депутати розглянули чотири питання, включені до порядку денного, в числі яких встановлення земельного податку і податку на майно фізичних осіб на території муніципального освіти міської округ Ялта. Також внесено зміни до рішення 1-й сесії Ялтинської міської ради № 227 «Про систему оподаткування у вигляді єдиного податку на поставлений дохід для окремих видів діяльності на території муніципального освіти міської округ Ялта» та № 209 «Про бюджет муніципального освіти міської округ Ялта».
Про це 3654.ru повідомив прес-секретар Ялтинської міської ради Олег Главацький.
Відповідно до затвердженого документом, залежно від виду дозволеного використання ставка земельного податку встановлюється у розмірі 0,3% від нормативної ціни земельної ділянки для земель сільськогосподарського призначення, житлової забудови, об'єктів гаражного призначення, громадського використання об'єктів капітального будівництва, комунального, ветеринарного, соціального обслуговування, охорони здоров'я, освіти та просвітництва, культурного розвитку, відпочинку (рекреації), забезпечення оборони і безпеки, збройних сил, охорони державного
Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама

ТОП за тиждень