На Тернопільщині зростають випадки захворювання на туберкульоз у запущеній формі

Размещено: 20:00, 30 Лис 2015, Категория: Регіони
Цьогоріч на Тернопільщині зареєстровано шістдесят випадків захворювання на туберкульоз. Половина з цих випадків – у запущеній формі, коли подолати хворобу вкрай складно. Також у Тернополі туберкульозом хворіють діти. Лікарів насторожує така  статистика, адже минулоріч хворих було значно менше. Насторожує лікарів епідеміологів нестача вакцини від цього захворювання. Оскільки єдиним надійним способом вберегтися від цієї недуги є щеплення, пишуть Тернополяни.
Додамо, що туберкульоз – це інфекційне захворювання, збудником якого є мікобактерія туберкульозу (паличка Коха). Ця хвороба вражає всі органи і системи, але в 90% випадків уражаються легені.
Джерелом інфекції є хвора людина, більше 55 видів сільськогосподарських тварин, птахів, риб, а також заражені мікобактеріями продукти тваринного і рослинного походження, ґрунт, органічні й неорганічні речовини, в яких живуть, розмножуються чи зберігаються збудники туберкульозу.
Лікарі наголошують: легше вилікувати туберкульоз на ранній стадій. Відтак просять жителів краю регулярно проходити

У Львові обрали нового студентського мера - Олену Голіян

Размещено: 20:00, 30 Лис 2015, Категория: ЛЬВІВ

На цій посаді вона змінила свого попередника Євгена Филипця.

Про це 032.ua повідомили у прес-службі ЛМР.

Сьогодні, 30 листопада новим студентським мером стала Олена Голіян. Під час свого представлення воно коротко охарактеризувала свій план діяльності Студентської ради на наступний рік.

Ми вносимо деякі корективи до роботи відділів Студентської ради

«Я дякую Євгену за його роботу, адже за рік часу він підняв Студентську раду Львова на новий, високий рівень. Дякую команді, яка протягом року співпрацювала із ним  і допомагала у всіх його починаннях. Ми вносимо деякі корективи до роботи відділів Студентської ради: правовий відділ, відділ з питань працевлаштування, відділ забезпечення якості вищої освіти, культмасовий відділ і прес-центр», - розповіла Олена Голіян.

f63b536d-f534-4842-ab2c-cec44bb68f5c

НБУ посилить контроль за готівкою на Донбасі

Размещено: 19:59, 30 Лис 2015, Категория: Гроші
Національний банк України (НБУ) змінює порядок обліку резервів операцій з готівкою і банківськими металами, які знаходяться на не контрольованій українською владою території, у бухгалтерському обліку і фінансовій звітності. Як зазначається в постанові Нацбанку №826, зміни набирають чинності 1 грудня 2015 року.
"Ситуація, яка виникла в результаті антитерористичної операції, є форс-мажором і міжнародними стандартами фінансової звітності не передбачена. Тому інформація про готівку в зоні АТО, до якої немає безперешкодного доступу і яка не має документального підтвердження від першоджерел, вимагає додаткового згадування в річній фінансовій звітності", - прокоментував директор департаменту бухгалтерського обліку Богдан Лукасевич.
Він підкреслив, що для вирішення цієї колізії вводяться контррахунки до рахунків з обліку готівкових коштів і банківських металів для відображення витрат за коштами і банківськими металами, за якими втрачено контроль.
"Ми вже сповістили всі банки про нововведення", - додав Лукасевич.
Нові контррахунки відображатимуть достовірну інформацію про готівку і банківські метали у банках України.
Як повідомляв

В Симферополе начали «помечать» магазины и кафе, игнорирующие запрет на включение световой рекламы

Размещено: 19:59, 30 Лис 2015, Категория: Крим
Сегодня, 30 ноября, в центре Симферополя прошел рейд по выявлению и пресечению использования электроэнергии для подсветки витрин, рекламных конструкций, вывесок и указателей.
Об этом корреспонденту 3652.ru сообщили в городской администрации.
Как установила проверка, большинство предпринимателей проявляют социальную ответственность и отключают световую рекламу. Тем же, кто игнорировал запрет, активисты движения “СтопХам”клеили на входе в заведения наклейки с надписью “Мне прибыль важнее людей”.
“Пока проводим разъяснительную работу с предпринимателями. Сейчас это предупредительный рейд. Мониторинг отключения световой рекламы и ограничения работы увеселительных заведений до 22:00 в установленное время будет проводиться на постоянной основе”, - подчеркнул заместитель главы администрации Симферополя Тейфук Гафаров.

Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама

ТОП за тиждень