Легендарный киборг «Рахман» освобожден из плена боевиков «ДНР»

Размещено: 20:49, 30 Лис 2015, Категория: Донецьк

Начальник отделения разведки 81-й десантно-штурмовой бригады ВСУ, «киборг» Андрей Гречанов с позывным Рахман освобожден из плена террористов.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал волонтер и автогонщик Алексей Моанов.

Ты с нами, Брат. Снова с нами. Вернулся. Вернули.
4 долгих месяца день в день мы делали всё, чтобы вернуть тебя Домой.
Живым, целым и невредимым. 4 месяца терпели наезды, враньё, грязь и унижения, мирились с неверием и пустозвонством.
Так было надо. Для дела. Для конечного результата. Мы с тобой из одного теста. И из одного аэропорта. Под одним Небом. Пока летим - Орлы. Всё остальное время - навьюченные скаковые лошади, кроты, кабаны, волки и гремучие ядовитые змеи. Так - надо.

Такой у нас Закон и Принцип: "Сам погибай, а товарища - выручай!" Иначе это бы были не ВДВ. И перед Филипповичем было бы стыдно, как на Страшном суде. Я - обессилен и опустошён, Брат. Эти 4 месяца вытащили из меня все соки с жилами.
Но мне было в разы легче и проще, чем тебе - там.
Я не получал "звонков Аллаха"

Нафтогаз знижує ціни для промисловості

Размещено: 20:44, 30 Лис 2015, Категория: Гроші
НАК Нафтогаз України знижує вартість газу для промислових споживачів майже на 5%. Як зазначається в повідомленні прес-служби компанії, від 1 грудня НАК пропонуватиме скориговані ціни на газ промисловим споживачам, бюджетним та іншим організаціям.
Так, залежно від умов оплати і обсягів закупівлі і з огляду на попередні розрахунки з Нафтогазом ціна на газ для цих споживачів становитиме від 5845 до 6474 грн за тисячу кубометрів. Отже, грудневі ціни на газ для вищеназваних споживачів, перераховані у доларах США, зменшуються порівняно з цінами в листопаді майже на 5%, зазначили в компанії.
У Нафтогазі уточнили, що з урахуванням податків і витрат на транспортування газу кінцева ціна закупівлі для цих споживачів в грудні становитиме від 7769 до 8751 грн (від 325 до 366 доларів) за тисячу кубометрів.
Зазначимо, що пільгова ціна на газ для населення зараз становить 3600 і 7188 грн (стандартна ціна), для теплокомуненерго на продукування тепла газ відпускається за 2994 грн за тисячу кубометрів.
На думку голови Укргазвидобування Олега Прохоренка, ціна

Понад 170 мільйонів гривень не вистачає на зарплату бюджетникам Тернопільщини

Размещено: 20:30, 30 Лис 2015, Категория: Регіони
 
АНДРІЙ ПРИСЯЖНИЙ, голова Тернопільської обласної ради профспілок: «Ця інформація була оприлюднена на останньому засіданні колегії обласної державної адміністрації, коли слухалося питання про виконання бюджету за 9 місяців. І саме за підрахунками фінансових органів більше 170 мільйонів гривень не вистачає на оплату праці працівникам бюджетної сфери. В розрізі галузей найбільше дефіцит коштів складає в охороні здоров’я – 90 млн, 70 млн – це освіта».
В галузі культури більше 10-ти мільйонів та ще 4 – в соціальній сфері, розповідає Андрій Присяжний. В облдержадміністрації ж запевняють, всі заплановані кошти у бюджеті є, передає ІНТБ.
ВІКТОР ОВЧАРУК, заступник голови Тернопільської ОДА: «На сьогоднішній день, в нас протягом вересня-листопада урядом виділено 236 мільйонів. Це 99 із них – бюджет вирівнювання, дотація вирівнювання, 81 мільйон виділено  на освітню і 55 на медичну галузь. Таким чином нам вдалося забезпечити

МВФ додав юань до резервних валют

Размещено: 20:18, 30 Лис 2015, Категория: Гроші
Міжнародний валютний фонд додав китайський юань у свій список резервних валют (SDR). Про це заявила директор-розпорядник МВФ Кристін Лагард в понеділок, 30 листопада.
Рішення МВФ поповнити список резервних валют ще одним грошовим знаком було прийнято вперше за останні 35 років і набуде законної сили 1 жовтня 2016 року. Фонд переглядає валютну корзину кожні п'ять років. У 2010 році МВФ відмовився додати юань в SDR, зазначивши, що китайська нацвалюта не відповідає визначенню "вільно використовувана".
Отже, китайська валюта стане п'ятою у списку резервних валют. Окрім неї в SDR входять американський долар, євро, британський фунт і японська єна. МВФ в окремому повідомленні уточнив питому вагу валют у кошику SDR: частка юаня становитиме 10,92%, тобто він обійде за цим показником британський фунт стерлінгів (8,09%) і японську єну (8,33%). Першість збереже долар США - 41,73%, на другому місці - євро з 30,93%. У попередній, липневій, доповіді економістів МВФ питома вага юаня оцінювалася в 14-16%.
Заради включення юаня в цей список фінансовій владі КНР

У Тернополі розпочинається конкурс «Феєрія новорічного міста»

Размещено: 20:15, 30 Лис 2015, Категория: Регіони
З 1 грудня до 17 січня у Тернополі триватиме міський конкурс «Феєрія новорічного міста». Конкурс проводиться з метою формування привабливого оформлення міста, зовнішнього вигляду об’єктів торгівлі, громадського харчування та сфери послуг міста, створення святкової атмосфери для мешканців та гостей міста в період Новорічно-Різдвяних свят.
Відповідне розпорядження підписав міський голова Тернополя Сергій Надал.
Конкурсом передбачено три номінації:
«Зелена Модниця» - найкраще оформлення ялинки. «Настрій дарований серцем» - найкраще оформлення в новорічно-різдвяному стилі подвір’я, зовнішнього вигляду оселі. «Карнавал прикрас» - найкраще оформлення вітрини в новорічно-різдвяному стилі. У конкурсі можуть брати участь підприємства, заклади та організації, незалежно від форм власності, суб’єкти господарської діяльності та мешканці міста.
Заявки на участь приймаються до 25 грудня у номінації «Карнавал прикрас» в управлінні торгівлі, побуту та захисту прав споживачів (м. Тернопіль, вул. Коперника,1, тел. 52-69-38, 52-46-22); у номінації «Зелена модниця» та «Настрій дарований серцем»в управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології (вул. Коперника, 1,
Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама

ТОП за тиждень