Понад 200 дітей тернопільських бійців АТО відпочили за кордоном

Размещено: 18:30, 30 Вер 2015, Категория: Регіони
Протягом 2015 року в області на оздоровлення та відпочинок відправили 57 550 дітей шкільного віку, що становить 48,2% від загальної кількості. Найперше це діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; діти із багатодітних і малозабезпечених сімей, діти, що постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи, діти-інваліди, діти, що перебувають на диспансерному обліку, талановиті та обдаровані діти, діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села, діти внутрішньо-переміщених осіб, діти воїнів АТО.
Про це повідомив директор департаменту сім»ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації Віктор Мацикур під час виїзного засідання колегії ОДА, яке провели 30 вересня в Скориківській ЗОШ І-ІІ ступенів „Школа майбутнього” Підволочиського району.
«Рішенням сесії Тернопільської обласної ради від 17 червня 2014 року внесено зміни до обласної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2015 року, а саме передбачено, що за кошти обласного бюджету протягом 2014-2015 років могли бути охоплені оздоровленням та відпочинком діти із Донецької та Луганської областей, діти-переселенці із АР Крим, а

З Харкова в армію заберуть менше призовників ніж планували

Размещено: 18:24, 30 Вер 2015, Категория: Регіони
Замість 900 призовників з Харківської області в армію відправиться 648 чоловік.
За рішенням Кабінету Міністрів України під час осіннього призову який проходитиме в Україні в жовтні-листопаді 2015 року, планується призвати на строкову військову службу 11 000 чоловік. Про це йдеться в додатку до розпорядження Кабміну №1000-р від 23 вересня.
З Харкова та області в армію відправиться 648 чоловік. З них 375 відправляться в Нацгвардію, 243 в ЗСУ та 30 - до Держспецтрансслужби.
Раніше харківські військкомати планували призвати на службу 900 харків'ян.
Варто відзначити, що Харківська область виявилася другою після Дніпропетровської за кількістю майбутніх призовників - з Дніпропетровська планують закликати більше тисячі чоловік.
Нагадаємо, Осінній призов в Харкові: скільки людина направлять на строкову військову службу

В Ботаническом саду установили пианино, поиграть на котором могут все желающие

Размещено: 18:19, 30 Вер 2015, Категория: Крим
В Ботаническом саду Крымского федерального университета в Симферополе установили пианино. Сегодня, 30 сентября, состоялась церемония его открытия.
Как отмечают инициаторы проекта «Уличное пианино», музыкальный инструмент подарили неравнодушные крымчане, а художники превратили его в арт-объект. «Уверены, мамы, малыши, да и вообще все гости парка по достоинству его оценят. Сейчас ведь не каждый из нас может иметь инструмент дома, а дети и вовсе не имеют возможности постучать по клавишам так, как им хочется. Здесь же все возможно», - подчеркивают активисты благотворительного фонда «Добро Мира - Волонтеры Крыма».
Пианино установили рядом с розарием возле Воронцовского дворца. Присесть за музыкальный инструмент и исполнить что душе угодно могут все желающие в любое время.
Инициаторы проекта сообщают, что у них есть еще одно пианино, которое также найдет себе место в зеленой зоне города. Где именно и когда музыкальный инструмент будет установлен — пока не сообщается.

Вісім місяців на посту чи обіцянки губернатора Харківщини: що виконав, а що так і залишилося «словами»

Размещено: 18:18, 30 Вер 2015, Категория: Регіони
Вісім місяців тому пост губернатора Харківщини зайняв молодий політик Ігор Львович Райнін. Людина Порошенко. Досвідчений економіст.
До влади він прийшов під час стабілізації області та міста після «штурму» регіону проросійськими силами, успішно пригнічених попередником Ігор Балута.
Завданням РАЙНІН було терміново стабілізувати роботу різних підприємств, служб і звичайно ж апарату ХОДА. Крім того в планах було налагодити контакт з людьми, спробувавши врегулювати і залагодити всі суперечки. З цього і почав.
За підрахунками журналістів з призначення на пост Губернатора Райнін зробив 61 обіцянку: запустити в роботу п'ять цукрових заводів області, провести аудити на ТЕЦ, посилити обороноздатність області, посилити пошуки диверсантів і пособників терористів, активно допомагати переселенцям і брати участь у створенні на території області нових реабілітаційних центрів, почати видавати квартири воїнам АТО, закупити автобуси для школярів та інше.
Зі списку обіцянок згідно з проведеним дослідженням журналістами «Народний контроль» Райнін виконав 43 обіцянки. З них: евакуація дітей з АТО, призначив нових керівників райадміністрацій, забезпечив Малишева замовленнями,

В Тернополі на Галицькій, 34 обріжуть сухі дерева та вже розпочали ремонт двору

Размещено: 18:15, 30 Вер 2015, Категория: Регіони

Мешканці вулиці Галицької, 34 зустрілись з очільником міста. Відомо, що на зустріч прийшли майже всі жителі будинку. Відтак, люди просили обрізати старі сухі дерева та провести ремонт двору та прибудинкової території.

Окрім цього мешканців турбувало питання  якісної подачі тепла і встановлення теплового лічильника. Також піднімалась проблема використання каналізації, яка належить до будинку. Жителі переконані, що їхні сусіди використовують цю каналізацію незаконно. 

- Капітальний ремонт двору та прибудинкової території на вулиці Галицька, 34 уже розпочався. Щодо якості подачі тепла, то керівник "Теплокомуненерго" зобов'язався провести усі необхідні ремонтні роботи по встановленню теплового лічильника в будинку. Обрізати сухі дерева заплановано в жовтні. Що ж до питання використання каналізації, то цим зараз займається спеціальна комісія. - зазначив Сергій Надал. 

Нагадаємо, що об'їзд міського голови відбувається кожного ранку о 7:30. Очільник міста проводить огляд виконання ремонтних робіт та спілкується з мешканцями. 

На Дніпропетровщині збільшено виплати інвалідам праці

Размещено: 18:15, 30 Вер 2015, Категория: Регіони
Це пов'язано з підвищенням в Україні з 1 вересня прожиткового мінімуму для працездатних на 160 гривень. Тепер він становить тисяча триста сімдесят вісім гривень.
Як повідомили у Фонді соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, тепер, у разі стійкої втрати працездатності (на все життя), людина може розраховувати на разову допомогу в 23 тис. 426 грн . Це на 2 тис. 700 грн. більше, ніж було до підвищення прожиткового мінімуму.
У разі смерті на робочому місці, сім'я загиблого разово отримає майже 138 тис. гривень, а не 121 тис. 800 грн, як раніше. При цьому, кожен член родини, якого містив загиблий має право ще на 27,5 тис. Грн.
Крім того, підвищуються виплати інвалідам праці, які потребують медико-соціальному забезпеченні. Тепер на побутове обслуговування виділяються 344 гривні, на медичний і сторонній догляд - 1 тис. 378 грн. і 689 грн. відповідно.

Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама

ТОП за тиждень