У Дніпропетровську поранені бійці вчаться малювати

Размещено: 09:00, 01 Тра 2015, Категория: Регіони
Для швидкого психологічного одужання, виходу з посттравматичного синдрому і повернення до мирного життя поранені пацієнти Дніпропетровського госпіталю проходять курс арт-терапії.
Як повідомляє "Соцпортал", хлопці які раніше навіть на аматорському рівні не займалися малюванням, починають досягати значних успіхів. Найближчим часом картини поранених бійців АТО будуть представлені на місцевих художніх виставках і передані до навчальних закладів Дніпропетровської області.
- Ми постійно перебуваємо в пошуку різних ефективних методів, які могли б допомогти хлопцям швидше одужати і відволіктися від психологічних проблем, з якими вони зіткнулися при веденні бойових дій на сході країни, - розповів заступник начальника військового госпіталю по роботі з особовим складом майор Сергій Бачинський. - До занять з арт-терапії залучаються професійні волонтери-художники, які вчать військових малювати пейзажі, натюрморти і азам українського декоративно-орнаментального народного живопису - Петриківського розпису.

Реєстраційний облік громадян РФ

Размещено: 08:54, 01 Тра 2015, Категория: Регіони
Місцем перебування є місце, де громадянин тимчасово проживає, - готель, санаторій, будинок відпочинку, пансіонат, кемпінг, туристська база, медична організація чи інше подібне установа, установа кримінально-виконавчої системи, яка виконує покарання у вигляді позбавлення волі або примусових робіт, або житлове приміщення, не є місцем проживання громадянина.
Місцем проживання є житловий будинок, квартира, кімната, житлове приміщення спеціалізованого житлового фонду (службове жиле приміщення, житлове приміщення у гуртожитку, житлове приміщення маневреного фонду, житлове приміщення у будинку системи соціального обслуговування населення та ін.) або інше житлове приміщення, в якому громадянин постійно або переважно проживає в якості власника, за договором найму (піднайму), договором найму спеціалізованого житлового приміщення або на інших підставах, передбачених законодавством Російської Федерації, і в яких він зареєстрований за місцем проживання. Місцем проживання громадянина, що відноситься до корінних нечисленних народів Російської Федерації, провідного кочовий і (або) напівкочовий спосіб життя і не має місця, де він постійно або переважно проживає, відповідно до законодавства

Мешканці Тернопільщини відправляють в зону АТО не тільки автівки, одяг чи їжу, а й книги

Размещено: 08:30, 01 Тра 2015, Категория: Регіони
 “Українську книгу – Донбасу” – таку акцію проводять у нашій області. Для цікавого дозвілля, для поширення і популяризації української ідеї, для підняття бойового духу збирають літературу як художню, так і історичну.
Координатор акції – Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека. За короткий час вдалося зібрати більше двох тисяч книг, які вже незадовго відправлять у зону АТО.
Акція “Українську книгу – Донбасу” проводили протягом місяця. Ця література надійде у бібліотеки Донбасу, а також потрапить до молоді і дітей. Усі книги – українською мовою. Першими, хто долучився до акції, були депутати Тернопільської облради. А далі книги приносили і організації, і самі мешканці нашої області. Бібліотекарі дякують за участь спілці письменників, осередку товариства імені Тараса Шевченка, музею політв’язнів, Фонду захисту інвалідів, обласному департаменту освіти, а також усім, хто долучився. Завдяки небайдужим людям за такий короткий час вдалося зібрати більше двох тисяч книг.
– На жаль, акція “Українську книгу – Донбасу” вже закінчується 30 квітня і книги будуть відіслані всі на Донбас, але у нас ще є одна акція. Це – “Бібліотека українського воїна”. Ця акція

Роману Зозулі зробили операцію в Німеччині

Размещено: 08:10, 01 Тра 2015, Категория: Регіони
Футболіст почуває себе добре.
Про це сам Роман написав у своєму Twitter. Він повідомив уболівальникам "Дніпра" про те, що успішно переніс хірургічне втручання в одній з німецьких клінік.

Тернопільська міська рада хотіла заборонити Віче на майдані

Размещено: 08:00, 01 Тра 2015, Категория: Регіони
Акцію відомої волонтерки Майдану Лізи Шапошнік хотіла заборонити міська рада.
У Тернопільському окружному адміністративному суді учора розглядали адміністративний позов виконкому Тернопільської міської ради про обмеження права на мирні зібрання.
Нагадаємо, 3 травня о 15.00 на Театральному майдані планують провести «Народне віче». Під час цього заходу планують обговорити діяльність влади на Тернопільщині після Майдану, звільнення голів райдержадміністрацій, перешкоджання волонтерській діяльності, різке зростання цін, бюрократичні перешкоди для учасників АТО, звіт благодійних організацій, повідомляє "Погляд".
Міська рада аргументує, що під час святкових днів є небезпека виникнення конфліктних ситуацій, загроза громадського порядку ,  життю і здоров’я громадян. Натомість, зазначає, що даний захід можна буде провести в інший час у іншому місці, коли нормалізується ситуація в суспільстві. Також до міської ради звернулося міське управління міліції із проханням обмежити проведення масових заходів на території міста з 1 по 9

Дивовижні - поруч! В Алупці 90-річний ювілей відзначила ветеран ВВВ Тамара Йохін

Размещено: 08:00, 01 Тра 2015, Категория: Регіони
27 квітня свій 90-річний ювілей відзначила мешканка Алупки, ветеран Великої Вітчизняної Війни Тамара Федорівна Йохін. За її плечима - сповнена горя і героїзму Історія становлення юної дівчата в соратницю партизанів, що врятувала десятки (якщо не сотні!) Життів медсестру фронтового госпіталю. Історія приходу в професію, якій, вклавши всю душу, віддала 52 роки життя.
Всіх слів не вистачить висловити нашу подяку, захоплення і повагу до Тамари Федорівні. Ми вдячні за зустріч, яку вона нам подарувала, за такий простий і такий складний розповідь. За життя. За Перемогу!
Я жила в Брянську ... У сім'ї було семеро дітей. Батька розстріляли в 38-му, після реабілітований ... Коли прийшли німці, нас при мамі було шестеро (старша сестра вчилася в Москві). 21-го червня 41-го ми пішли з однією з сестер на річку - полоскати білизну. Ми жили біля лісу. Знамениті брянські ліси, де партизанським загоном керував легендарний Ковпак ... смужку білизна, ми побачили вдалині, як дві людини тягнуть щось біле - довгі мотузки і якісь матеріали. Я кажу сестрі: «Це, напевно злодії» ... Вони наблизилися і заговорили з акцентом: «Здрастуйте, дівчатка». Ми говоримо: «Здрастуйте». «Ми злодії. Скажіть, як
Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама

ТОП за тиждень