Дорогі ялтинці та гості нашого міста!

Размещено: 08:00, 01 Тра 2015, Категория: Регіони
Прийміть щирі і сердечні вітання з Першотравнем - святом Весни і солідарності всіх, хто знає ціну справжньому праці.
У ці світлі весняні дні нас об'єднує прагнення до кращого, миру і злагоди. І тому відзначати це свято - добра і славна традиція. Хтось у цей день відправиться з колегами на святкову демонстрацію, інші зустрінуться з друзями й товаришами на маївці, а багато зберуться в тісному сімейному колі.
Нехай у кожного з вас разом з теплими днями народжуються нові сили та ідеї, праця приносить радість і задоволення, а свято пройде в бадьорому, веселому настрої і буде прикрашений яскравими подіями.
Бажаємо всім вам міцного здоров'я, достатку, успіхів і благополуччя, побільше сонячних днів і приємних вражень.
Миру вам, щастя і любові!
Валерій Косарєв, Андрій Ростенко,
глава муніципального освіти голова адміністрації
міський округ Ялта, міста Ялти
голова Ялтинського
міської ради

"Євробачення" стає "зеленим"

Размещено: 07:33, 01 Тра 2015, Категория: КУЛЬТУРА
19-23 травня Відень прийматиме цьогорічне "Євробачення", під час якого перше у світі місто за якістю життя доведе, що проведення масштабних заходів не завжди негативно впливає на довкілля. Учасники та туристи, які прибудуть до Відня, зможуть побачити, що гасло захисників довкілля "Reduce, re-use, recycle" ("скорочуй, повторно використовуй, переробляй") для австрійських організаторів конкурсу - не порожні балачки.
"Пісенний конкурс "Євробачення" дає можливість представити Австрію більш ніж 200 мільйонам глядачам з усього світу як відкриту та толерантну державу, а також країну, яка відповідально використовує її дорогоцінні ресурси ", - заявив нещодавно генеральний директор австрійської телерадіокомпанії ORF Олександр Врабетц під час прес-конференції. "Ми сподіваємось, це започаткує нові стандарти для організаторів пісенних конкурсів у подальшому", - наголосив він.
Екологічний план починається з того, що організатори закликають не лише глядачів, але й 40 конкурсантів та їхні делегації прибути до арени Wiener Stadthalle, на якій відбуватиметься захід, громадським транспортом. Він буде безкоштовним для усіх, хто має квиток на "Євробачення". Учасники з трьох континентів -
Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама

ТОП за тиждень