Под Марьинкой погибли двое украинских военных

Размещено: 20:06, 31 Тра 2015, Категория: Регіони
Под Марьинкой Донецкой области в боях с сепаратистами, которые продолжаютя уже сутки, погибли двое украинских военных, сообщает представитель штаба АТО Евгений Силкин, передает 5 канал.
В то же время во второй половине дня батальон "Киев-1" сообщил о двух раненых.
"Уже практически сутки идут активные обстрелы Марьинки. Только что закончился очередной бой. Среди пострадавших- 2 военных. В этот раз сепаратисты подошли достаточно близко. Но совместными усилиями, атаку удалось отбить", - говорится в сообщении батальона в Facebook.

Сутки в АТО: на Донецком направлении не утихают бои

На що витратили майже 70 млн гривень із обласного бюджету?

Размещено: 20:05, 31 Тра 2015, Категория: ЛЬВІВ

Із обласного бюджету відповідно до зареєстрованих фінансових зобов’язань і замовлень головних розпорядників коштів упродовж тижня в повному обсязі виділено кошти на суму 69,8 мільйона гривень.

Як розповіли у прес-службі Львівської ОДА, за ці кошти було профінансовано органи державного управління на суму 0,6 млн. грн., освіту – 31,8 млн. грн., охорону здоров’я – 29 млн. грн., соціальний захист та соціальне забезпечення – 5,4 млн. грн., культуру та мистецтво – 0,7 млн. грн., фізичну культуру та спорт – 1 млн. грн., засоби масової інформації – 0,3 млн. грн. та інші видатки – 1 млн. гривень.

Із виділених коштів спрямовано на заробітну плату працівникам обласних бюджетних установ – 50 млн. грн., стипендію учням професійно-технічних навчальних закладів та студентам вищих навчальних закладів І та ІІ рівнів акредитації – 5,7 млн. грн., одноразову допомогу малозабезпеченим громадянам та ветеранам УПА, пільгове придбання ліків та зубопротезування для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, пільгові пенсії окремим медичним працівникам – 1,5 млн. грн., оздоровлення та

“VIP Тернопіль” на Лізі сміху підірвали зал жартами про український “дикий захід”

Размещено: 20:00, 31 Тра 2015, Категория: Регіони
Про український “дикий захід” показали сценку у стилі “вестерн” жартівники з команди “VIP Тернопіль”. Команда виступила в 1/4 “Ліги сміху”.  шоу у стилі вестрн показали жартівники з команди “VIP” Тернопіль.
Жартували, що готові розказати москалям, “чьо там у хохлів”. ПТН ПНХ – означає п’ятниця-панахида. Одним з героїв став Петро Куля-В-Лоб, який завжди “відповідає за свій базар”. Петро-Шален-Чекушка, який також став героєм вестерну, людина Коломойського, не тому, що працює на нього, а тому,  що за свої борги “Приватбанку” він вже належить йому, пише Доба.

Саакашвили объяснил свое согласие занять пост главы Одесской области

Размещено: 19:45, 31 Тра 2015, Категория: Політика
Бывший президент Грузии Михаил Саакашвили объяснил свое назначение на пост губернатора Одесской области, передает телеканал 112 Украина.
Выступая на фестивале городских проектов ProМісто Саакашвили заявил, что всегда расстраивался из-за того, что потенциал Одессы и области не используется должным образом.
"Меня всегда убивало, что город с потрясающей историей, брендом, потенциалом, что этот город "застрял во времени" и практически не развивается", - сказал он.
Саакашвили обвинил чиновников, которые управляют городом, в том, что они тормозят развитие Одессы во всех направлениях.
Кроме того, новый губернатор сравнил Одессу с Тбилиси и в архитектурном плане, и в пути развития.

Військкомати запрошують добровольців вступати до лав Збройних Сил України

Размещено: 19:02, 31 Тра 2015, Категория: ЛЬВІВ
Військовий комісар Львівської області Микола Садовський звернувся до мешканців Львівщини підтримати мобілізаційний процес чергової хвилі мобілізації.
Про це повідомляє прес-служба ЛОДА
За словами Миколи Садовського, чергова хвиля триває не настільки успішно, як попередні. Зокрема, зменшилася кількість добровольців, почастішали випадки ухиляння від мобілізації, неявки за повістками до військкоматів.

закликаю усіх патріотично налаштованих українців не чекати на повістку, а добровільно з'являтися у військові комісаріати і вступати до лав української армії
Також Микола Садовський наголосив на тому, що після закінчення війни усі випадки ухилення отривають правову оцінку правоохоронних органів. "Окрім нас ніхто не захистить нашу державу і байдужими у цьому питанні ми бути не можемо, – додав військовий комісір. – Зараз Українська армія – як ніколи сильна, але щоби зупинити агресора, ми мусимо нашу міць і силу нарощувати щоденно. Тому закликаю усіх патріотично налаштованих українців не чекати на повістку, а добровільно з'являтися у військові комісаріати і вступати до лав української армії".
Окрім того, він наголосив і на морально-етичних

У Тернополі діє унікальний музей радянських артефактів

Размещено: 19:00, 31 Тра 2015, Категория: Регіони

«Подзвонити» з телефона секретаря обкому партії, побачити попередників сучасних гаджетів епохи комунізму та іншу атрибутику тогочасного періоду, «взяти кредит» радянськими грішми можна у Музеї тоталітаризму.
Поки Мінкультури лише планує створювати в Україні музей тоталітаризму, такі музеї вже давно створюють в Україні. У Тернополі унікальний музей радянських артефактів, схожого на який немає в Україні, вже п’ять років діє в одному з корпусів технічного університету на Микулинецькій. Його експозиція постійно поповнюється.
Офіційно дві кімнати на третьому поверсі називаються музеєм засобів управління та економічної літератури. Чимала частина експозиції - це старі обчислювальні й друкарські машинки, телефони, твори Карла Маркса, радянські енциклопедії, матеріали з’їздів Комуністичної партії і плани розвитку Тернопільщини.
Штик приніс сусід
- Якось я сказав під час лекції, що найважливішим атрибутом кожного радянського керівника була рахівниця, але студенти не зрозуміли мене, - розповідає 20хвилин організатор музею, завідувач кафедри

Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама

ТОП за тиждень