Заняття фітнесом збуджують жінок | STUDIC.info - портал розважальних новин

Заняття фітнесом збуджують жінок

Размещено: 00:24, 22 Бер 2012. Категория: Здоров'я та медицина
4003_1.jpg (9.26 Kb)Американські вчені встановили, що багато жінок, які відвідують тренувальний зал, під час занять відчувають збудження.

Зокрема, опитування сотень жінок у віці 18-63 років показало, що під час силових тренувань або занять на велотренажері жінки відчували оргазм, навіть якщо не думали про секс.


Згідно з дослідженням вчених з Університету Індіани, вперше подібний випадок був зафіксований у 1953 році. Але за весь цей час дослідження особливо не проводилися.

Згідно з останньою науковою роботоюи, майже 50% жінок стикалися з подібним явищем в ході більш 10 тренувань. Найчастіше сексуальне збудження ініціювали вправи на прес (в 51,4% випадків), тренування, які передбачають роботу з вагою (26,5%), йога (20%), заняття на велотренажері (15,8%), біг (13, 2%), ходьба (9,6%) і навіть тренування з жердиною або мотузками.

З'ясувати, які механізми стоять за даним видом сексуального збудження, вченим так і не вдалося. Але вони вважають, що це явище досить поширене. Також не зовсім ясно, чи здатні тренування підвищити якість інтимного життя.

Теги: фітнес

Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень