Як вибрати лінзи для очей | STUDIC.info - портал розважальних новин

Як вибрати лінзи для очей

Размещено: 15:48, 27 Кві 2020. Категория: Здоров'я та медицина
Мабуть, сьогодні немає більш безпечного та зручного способу боротьби із зоровими патологіями, ніж лінзи. На сьогоднішній день відомо досить велике число офтальмологічних компаній, які виробляють лінзи для очей, тому вибрати кращі з них з кожним роком стає важче. Коли мова заходить про здоров'я очей, до вибору виробів слід підходити з усією відповідальністю. Існують критерії, якими слід керуватися при виборі очних лінз. Що слід враховувати в першу чергу? Про це розповімо в цьому матеріалі.

photo_2017-08-21_11-18-04_r5x340.jpg


Хороші очні лінзи — які?

Лінзи між собою відрізняються терміном носіння й заміни, матеріалом виготовлення, призначенням та іншими параметрами. Вибирати кращі лінзи, керуючись виключно цими характеристиками, не зовсім правильно. Важливо враховувати індивідуальні здібності. Тобто, якщо одній людині конкретні лінзи підходять найкращим чином, це не означає, що вони настільки добре підійдуть іншій людині. Слід брати до уваги фізіологічні особливості організму, переваги та фінансові можливості окремо взятої людини. Слід пам'ятати, що якісні лінзи не доставляють очам дискомфорт. Вони справно виконують не тільки оптичну, а й декоративну функцію, вони повністю безпечні для органів зору.

Щоб придбати кращі лінзи, для цього слід проконсультуватися з фахівцем, звернутися в магазин, який відповідає всім вимогам і нормам, має в своєму розпорядженні необхідними документами та ліцензіями. Не можна робити покупку без попередньої консультації з окулістом. Так ви можете тільки нашкодити очам. Відмовтеся від покупки виробів для очей в переходах і інших сумнівних місцях. Перед тим, як піти в магазин та оформити покупку, запишіться на прийом до офтальмолога. У клініці не тільки підберуть потрібні вашим очам лінзи, але й навчать їх правильно знімати, лікар випише конкретну модель з урахуванням особливостей органів зору. Такі вироби допоможуть займатися улюбленими справами без дискомфорту, наприклад, грати в слоти та настільні ігри. На сайті TopCasinoExpert зібрані кращі ігрові заклади.

Кращі виробники лінз

На сьогоднішній день відомо велике число компаній, які спеціалізуються на виробництві офтальмологічних лінз. Серед них особливу увагу заслуговує продукція американської компанії Johnson&Johnson. Особливою популярністю користуються одноденні моделі виробництва «Джонсон і Джонсон», які досить часто призначають пацієнтам у клініках.

Ще один американський виробник Baush+Lomb радує клієнтів якісними очними лінзами на протязі не одного десятка років. По сьогоднішній день компанія виробляє одні з кращих засобів корекції.

Корейська фірма Interojo також прославилася за рахунок виробництва якісних лінз з декоративними функціями. Продукція цієї фірми дивує своєю різноманітністю й багатим асортиментом.

Що стосується конкретних моделей, то найчастіше люди придбають одноденні лінзи 1-Day Acuvue TruEye, які можна носити по 12–14 годин, за цей час гарантовано в очах не виникне відчуття сухості та подразнення. Дану модель виписують людям, які страждають від короткозорості й далекозорості. Ще один хороший варіант — 1-Day Acuvue Moist. Ці лінзи на 58% складаються з води, завдяки чому їх вкрай зручно носити. Вони надійні, безпечні та гігієнічні. Одним словом, сьогодні немає ніяких труднощів з підбором якісних виробів, але консультація з лікарем обов'язкова.


Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень