Дві третини власників мобільників страждають номофобією | STUDIC.info - портал розважальних новин

Дві третини власників мобільників страждають номофобією

Размещено: 22:59, 17 Лют 2012. Категория: Здоров'я та медицина
3831_1.jpg (13.3 Kb)Понад 66% власників мобільних телефонів страждають номофобією. Про це свідчать результати дослідження, проведеного у Великобританії.


Неологізм номофобія, утворений від англійських слів no mobile phobia, означає почуття сильного занепокоєння і страху в людини, що боїться на тривалий час залишитися без свого мобільного пристрою. Із тисячі людей, опитаних компанією SecurEnvoy у Великобританії, в страху згубити мобільник зізналися понад дві третини респондентів. Крім того, 41% опитаних заявив, що має не менш як два телефони, щоб завжди залишатися на зв'язку, йдеться у досліджені.

Втратити мобільник частіше бояться жінки (70%), ніж чоловіки (61%). У той же час, як показали результати опитування, у чоловіків частіше є два телефони, ніж у жінок (47 і 36% відповідно). Чим молодша людина, тим частіше вона страждає номофобією, з'ясували дослідники. З вікової групи від 18 до 24 років у цій хворобі зізналися 77% молодих людей. Інший високий показник — 68% - був зафіксований у групі від 25 до 34 років. Наголошується, що кількість людей, котрі відчувають дискомфорт від розлуки з мобільником, зростає з кожним роком.

Зазначимо, таке ж опитування, проведене 2008 року, виявило 53% людей, що страждають номофобією.

tsn.ua


Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень