Американським вченим вдалося отримати яйцеклітину людини зі стовбурових клітин | STUDIC.info - портал розважальних новин

Американським вченим вдалося отримати яйцеклітину людини зі стовбурових клітин

Размещено: 06:49, 29 Лют 2012. Категория: Здоров'я та медицина
6580_1.jpg (30.2 Kb)Вчені лікарні загального профілю Массачусетса стверджують, що витягли стовбурні клітини з яєчників людини і змусили їх виробити яйцеклітини, пише The New York Times.

Якщо успіх цього досвіду "буде підтверджений, це зможе забезпечити нове джерело яйцеклітин для боротьби з безпліддям, хоча вчені кажуть, що ще занадто рано судити, чи виправдає робота ці очікування", - пише автор статті Ніколас Уейд.


Всупереч традиційній думці, автор дослідження, біолог Джонатан Тіллі вважає, що організм жінки здатний відновлювати запас витрачених яйцеклітин.

Результати дослідження були опубліковані в неділю в електронному вигляді журналом Nature Medicine.

Як пишуть Тіллі і його колеги, їх робота "відкриває нове поле діяльності в репродуктивній біології людини, що було неможливо ще років десять тому", а доступ до нових клітин зробить можливими нові способи збереження фертильності.

Раніше американські вчені підтвердили безпеку використання стовбурових клітин з людського ембріона для лікування захворювань очей.

Теги: вчені

Новости сайта Архив новостей

   Реклама