Інтернет-магазин KievLinza: бездоганна якість зору та унікальний стиль вашого образу | STUDIC.info - портал розважальних новин

Інтернет-магазин KievLinza: бездоганна якість зору та унікальний стиль вашого образу

Размещено: 11:16, 31 Лип 2016. Категория: Здоров'я та медицина
Чи варто зайвий раз нагадувати про те, наскільки цінним для людини є даний Богом та природою зір? Сучасний світ несе з собою не лише перенавантаження та стреси: у ньому можна швидко, зручно й необтяжливо вирішити ту чи іншу проблему, що отруює вам життя. Інтернет-магазин KievLinza.ua створений для того, аби все, що потрібно людині для корекції зору, вона могла придбати, не витрачаючи багато часу, отримавши натомість справжню якість, приємні враження та не спустошивши свій гаманець.

cdc2973af1c4e54ea717cdd4d7dc85.jpg


Чекаєте на якість, лояльність та ексклюзив від професіоналів? Вам – до KievLinza!

Тож для початку про те, що ми пропонуємо. Це без перебільшення – все, що дозволить вам побачити світ абсолютно у нових яскравих фарбах. Чи то окуляри, чи то лінзи, чи оправи – ви не відчуватимете у них жодного дискомфорту, назавжди забудете про почервоніння, плями й подразнення. Більш того, співробітництво з визнаними брендами гарантує вам створення особистого неповторного образу, адже стиль, унікальність та зручність у використанні вирізняє лідерів у світі оптики з-поміж інших.
Чому KievLinza здобув неабияку популярність у столиці? В його каталозі прихильники різних смаків можуть віднайти для себе десятки типів виробів, плюс каталог постійно стає все ширшим. Наш інтернет-магазин славиться бюджетними цінами, а наявність сертифікатів якості – незмінна складова його діяльності. Відомі виробники із США, Ірландії, Франції та інших країн гарантують клієнтам високу якість матеріалів, а ми, у свою чергу, – швидку й безпечну доставку «Новою поштою» без вихідних.

Чи знаєте ви про те, що, носячи лінзи, людина повинна дбати про доступ кисню до очей? Тонкі лінзи, що можна придбати у нас, володіють такою властивістю. Їх можна експлуатувати від двох тижнів до півроку, а якщо ви вирішите купити лінзи у «компанії» зі спеціальним розчином, то будете приємно вражені пристойною знижкою.
Але це – не єдиний бонус від Kievlinza: сотні наших постійних клієнтів вже встигли відчути переваги діючої дисконтної програми. Що не кажи, а 7 % у наш час варті уваги…
В інтернет-магазині оптики чудово розуміють, як непросто зайнятій людині віднайти зайву годину для поїздки за покупкою. Для такої категорії клієнтів ми пропонуємо он-лайн покупки чи придбання по телефону. У разі необхідності клієнт може замовити «зворотній дзвінок», і наш співробітник вийде на зв’язок протягом 5 хвилин.
І наостанок ексклюзивна «родзинка»! Ви не лише можете он-лайн купити у нас окуляри, оправу, лінзи чи необхідні для зручності й безпечності зберігання аксесуари: у такому самому режимові он-лайн ви можете приміряти вироби, що припали вам до душі. Для цього потрібно всього нічого: завантажити особисте фото чи під’єднати веб-камеру.


Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень