Міністр розповів, чого хочуть лоукости, щоб літати в Україну

Размещено: 00:54, 01 Лип 2015, Категория: Гроші
Про це у вівторок розповів глава Мінінфраструктури Андрій Пивоварський. За його словами, і міністерство, і Госавіа ведуть переписку з провідними бюджетними авіакомпаніями, щоб запросити їх в Україну.
"Вони говорять приблизно наступне: що ви можете нам запропонувати?.. Вимоги, які зараз ставлять авіакомпанії, це доплата за пасажирів і значне зменшення аеропортових зборів", - розповів міністр.
Пивоварський каже, що "якщо подивитися навколо, то всі країни доплачують". За його словами, якщо знижувати збори в аеропортах Україна готова, то доплачувати "поки немає навіть юридичного механізму, як ми можемо це зробити".
Крім того, за словами Пивоварського, необхідне відновлення економіки, щоб відновився попит, який впав після девальвації гривні.
Пивоварський пояснив, що зараз навіть не може публічно розповісти, з якими компаніями ведуться переговори.
Разом з тим, він розповів, що влада Львова, де працює "відкрите небо", вже зараз проводить переговори з власниками готелів, ресторанів та інших сервісів міста, щоб створити якусь базу, для можливого стимулювання лоу-костів.
За словами Пиваварського,

Ратификация ассоциации в "проблемной" Австрии сдвинулась с места

Размещено: 00:31, 01 Лип 2015, Категория: Політика
Об этом сообщил посол Украины в Австрии Александр Щерба на своей странице в Twitter. "Внешнеполитический комитет парламента Австрии проголосовал за ратификацию Соглашения об ассоциации. Даст Бог, ратификация через неделю", - отметил он.
Как заявил посол Щерба в комментарии "Европейской правде", за ратификацию проголосовал комитет Национального собрания - нижней палаты парламента. "Верхняя палата и подпись президента-формальность. Сегодня - главное препятствие взято", - подчеркнул Щерба.
Как известно, голосование в Австрии за Соглашение об ассоциации считалось "проблемным", поскольку правящая коалиция, контролирующая большинство в обеих палатах, блокировала подготовку к ратификации.
Таким образом Австрия может выйти из перечня стран-аутсайдеров, которые еще не приступили к ратификации Соглашения об ассоциации.
Напомним, в списке также находятся Греция и Кипр. Эксперты предполагают, что эти две страны намеренно затягивают процесс.
Ранее посол Австрии при Евросоюзе Вальтер Грахаммер заявил, что страна может ратифицировать Соглашение об ассоциации Украина-ЕС до конца
Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама

ТОП за тиждень