Жителі Кіровського отримали гуманітарну допомогу від Ріната Ахметова

Размещено: 17:09, 31 Жов 2014, Категория: Регіони
Першу партію з 15 тисяч продуктових наборів в рамках Гуманітарної рейсу Ріната Ахметова отримали жителі Кіровського Донецької області, передає 62.ua.
Як повідомляють волонтери, в місті з населенням близько 30 тисяч чоловік склалася критична гуманітарна ситуація. Згідно «Карті потреб і ситуації в Донецькій і Луганській областях», 73% жителів Кіровського відзначають гостру потребу в продуктах харчування.
Згідно з розрахунками Всесвітньої продуктової програми ООН (World Food Program), одного набору від Штабу вистачає на 17 днів. До складу кожного 10-кілограмового пакета входять: крупи, консерви, соняшникову олію, борошно, цукор, чай, печиво, сірники і свічки. Потреба в цих продуктах, згідно Карті, 31% населення двох областей Донбасу потребує крупах, 26% - в консервах, 17% - в молочних концентратах, 14% - в рослинному маслі, 9% - в борошні і макаронних виробах.
Нагадуємо, що в серпні Ринат Ахметов поставив завдання своєму Гуманітарній штабу доставити на Донбас не менше 10 тисяч тонн гуманітарної допомоги. Всього в міста Донецької та Луганської області вже передано майже 800 тисяч продуктових наборів, що покриває потребу в продовольстві для понад 1,5 мільйона чоловік.

Світло є в усіх школах і дитсадках Луганська - міськрада

Размещено: 13:00, 31 Жов 2014, Категория: Регіони
На сьогоднішній день в місті працюють 64 котельні, теплоносій подається в 346 будинків. Про це в ході апаратної наради, яку проводить перший заступник Луганського міського голови Маноліс Пілавов, повідомив керівник ДКП «Теплокомуненерго».
На сьогоднішній день до електроенергії вдалося підключити всі школи і дитсадки міста. Відновлено лінії освітлення в Большой Вергунці, в селищах Косіора і Вільний. Також відновлена ??лінія «Олександрівськ-Родакове».
Станом на 31 жовтня з власних джерел - свердловин, в місто надходить близько 73 тисяч метрів кубічних води. Підходять до завершення відновлювальні роботи на Айдарська водоводі.
Перший заступник міського голови Маноліс Пілавов акцентував, що 1 листопада в місті розпочинається опалювальний сезон, і поставив перед службами задачу - зробити всі заходи для того, щоб в стислі терміни подати тепло в будинки луганчан і, перш за все, забезпечити теплом усі лікарень, дитсадки та школи.
За інформацією директора міського комунального підприємства «Теплокомуненерго» Ігоря Мицикова, до теплоносія вже підключені 346 будинків, 13 шкіл, 21 дитсадок і 33 медичних установи.
Як доповів начальник управління охорони здоров'я

Ситуація з водою в Свердловську критична

Размещено: 12:50, 31 Жов 2014, Категория: Регіони
Ситуація з водою в Свердловську критична. Про це повідомив начальник ВП «Свердловський департамент» ОКП «Компанія« Луганськвода »Микола Бочаров.

" Наша організація, причому я говорю зараз не тільки про Свердловському управлінні, а й про обласний також, знаходиться просто в катастрофічному положенні. Судіть самі: платежів ми отримуємо зараз мінімум. Всі матеріали, які йдуть на ремонт трубопроводу, ми купуємо за готівку. Враховуючи масштаби поривів і стан наших рахунків, багато не накупишся. Крім матеріалів потрібен бензин, щоб доставити на місце поривів техніку. Крім всього цього люди, які відновлюють водовід, працюючи в сирих котлованах, при будь-яких погодних умовах, повинні отримувати хоча б мінімальну оплату за свою працю ... Ось така невесела економіка виходить. Нам потрібна допомога. Без допомоги ми просто зупинимося зрештою. Не по своїй примхи чи небажанню працювати - нас економіка до цього приведе.

Що стосується поривів. В районі пос.42 шахти стався крупний порив на магістральному трубопроводі. У нас немає відповідної техніки для ремонтів таких неполадок. Заявка в обласне управління зроблена і в середу ми чекаємо ремонтну бригаду з Луганська.

В Перевальську ув'язнені проверятся на туберкульоз

Размещено: 12:40, 31 Жов 2014, Категория: Регіони
В Перевальської виправної колонії (№ 15) тривають заходи з профілактики захворювання на туберкульоз.
Про це повідомляє прес-служба ДПтС в Луганській області.
З метою своєчасного виявлення захворювання засуджених на туберкульоз та його лікування, а також недопущення його розповсюдження, з 29 по 31 жовтня 2014 за допомогою сучасного пересувного цифрового флюорографічного обладнання, наданого Алчевської центральної міської лікарнею, в Перевальської виправної колонії (№ 15) проводиться флюорографічне обстеження засуджених. Протягом трьох днів усі засуджені, які відбувають покарання в установі, пройдуть планову флюорографію.
«Своєчасні профілактичні заходи дозволяють чітко контролювати захворюваність туберкульозом серед засуджених та ув'язнених», - зазначає начальник відділу медичного забезпечення управління Сергій Климов.

В Луганську запалюють «вічний вогонь»

Размещено: 12:30, 31 Жов 2014, Категория: Регіони
Близько 10:30 в Луганську зібралися прихильники "ЛНР", щоб запалити «вічний вогонь».
Про це повідомляють користувачі в соціальних мережах, пише Інформатор.
На акції присутні безліч людей з прапорами так званої «республіки». < br> tyO3sXYyrkI
Нагадаємо, в місті більшість будинків залишаються без опалення.

Іноземні кореспонденти: «ЛНР - окремий всесвіт, відрізана від зовнішнього світу»

Размещено: 12:20, 31 Жов 2014, Категория: Регіони
Кореспонденти Financial Times і Buzzfeed поговорили в одному з кафе Луганська з кількома російськими військовослужбовцями.
Про це пише Inopressa.
Журналісти зробили висновок, що це російські військовослужбовці. В обох виданнях з'явилися статті, де журналісти описують цю зустріч і діляться іншими враженнями від Східної України. Кореспондент Buzzfeed поспілкувався також з людьми з керівництва ЛНР на теми пенсій і законів.
"Зустріч в кафе оголює реальність присутності російських військових на Україні" - так озаглавлена ??стаття в Financial Times. "На Україні немає діючих російських військовослужбовців. Принаймні, Кремль запевняє в цьому вже кілька місяців", - пише журналістка Кортні Уївер. Але недавнім ввечері в кафе "Плакуча верба" ??в Луганську "півдюжини російських військових приступили до вечері, рясно Запивати горілкою", йдеться в статті. За словами автора, ці чоловіки "були одягнені в новітню форму російської армії".
"Незабаром вони запросили за свій столик двох західних журналістів. Один з цієї групи сказав, що він та інші провели в Луганську останній місяць. Значить, вони приїхали після припинення вогню, про який повстанці домовилися з Києва 5 вересня ", -
Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама