Тінейджери більше не люблять Apple і обирають Samsung з Microsoft | STUDIC.info - портал розважальних новин

Тінейджери більше не люблять Apple і обирають Samsung з Microsoft

Размещено: 01:17, 13 Січ 2013. Категория: Технології
7262_1.jpgАналітичне агентство Buzz Marketing Group, яка є фахівцем у галузі молодіжного маркетингу, провело незалежне дослідження, за результатами якого було визначено, що підлітки "крутими" вважають планшети Microsoft Surface і смартфони Galaxy, а iPhone і iPad для них більше не актуальні.


Аналітики компанії уточнили, що згідно з опитуваннями тінейдждерів, можна зробити висновки, що діти не хочуть бути схожими на старше покоління, яке віддає перевагу техніці Apple і не приділяє увагу технічним новинкам.

Діти ж хочуть смартфон із величезним екраном, а не спадок від батьків - старий iPhone. iPhone 5 дітлахів так само не вразив.

Варто також враховувати і той факт, що вартість смартфонів із системою Android нижча, і це одна з причин, стверджують експерти, за якою підлітки найчастіше обирають техніку Samsung.

Аналітики впевнені у тому, що тенденція останніх декількох місяців на продажах Apple позначиться негативно, тому що підлітки незабаром перейдуть в категорію економічно активних громадян, зберігаючи при цьому свою прихильність до техніки Microsoft і Samsung.

Теги: Apple, Samsung, Microsoft

Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень