iPhone і iPad викрили у шпигуванні за своїми власниками | STUDIC.info - портал розважальних новин

iPhone і iPad викрили у шпигуванні за своїми власниками

Размещено: 16:10, 21 Кві 2011. Категория: Технології
6189_1.jpg (8.05 Kb)Мобільні пристрої Apple - iPad і iPhone - фіксують координати користувача в кожен конкретний момент часу, не повідомляючи йому про це.

Таке відкриття зробили британські експерти Піт Уорден і Аласдер Аллан.


Як відзначають дослідники, не заявлена офіційно функція вперше з'явилася в операційній системі iOS 4, випущеній в червні 2010 року.

За їхніми словами, за допомогою спеціального програмного забезпечення ці відомості можна використовувати для відображення на карті місцезнаходження апарату і його користувача.

Зібрані відомості також копіюються на комп'ютери щоразу при резервному збереженні або синхронізації даних iPhone або iPad.

З цього випливає, що кожен, хто дістав доступ до телефону або стаціонарного комп'ютера користувача, може ознайомитися з інформацією про його пересування.

Поки що дані про переміщення телефону, судячи з усього, залишаються на пристрої та комп'ютері, з яким він синхронізується, і не передаються зовні. Інформація при цьому збирається безперервно і зберігається назавжди - якщо людина купила після iPhone 3G нову версію смартфона, iPhone 4, на неї будуть скопійовані дані про його колишні переміщення.

Уорден і Аллан навіть створили програму (поки у версії для комп'ютерів Mac), яка дозволяє візуалізувати зібрані пристроєм дані про місцезнаходження.

Теоретично "шпигунська функція" дозволяє кому завгодно - ревнивій дружині, приватному детективу або правоохоронцю - встановити, де власник пристрою Apple був у визначений день і годину.

Дослідники також припускають, що ця функція - задум для реалізації в майбутніх версіях iOS нових функцій. Можливо, Apple замислюється про те, щоб пропонувати користувачам мобільну рекламу, яка варіюється в залежності від їхнього місця розташування.


Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень