Хакери пообіцяли атакувати державні сайти кожної п'ятниці | STUDIC.info - портал розважальних новин

Хакери пообіцяли атакувати державні сайти кожної п'ятниці

Размещено: 23:15, 20 Лют 2012. Категория: Технології
5537_1.jpg (11.64 Kb)Хакери з AntiSec, що входить у відомий рух Anonymous, заявили, що слідом за недавно атакованим ресурсами американської Федеральної торгової комісії вони мають намір продовжувати нові атаки кожну п'ятницю.


За запевненням одного з представників хакерської команди, зараз вони активно стежать за ситуацією, що розгортається навколо антипіратської угоди ACTA, а також її американських прообразів, зокрема SOPA, пише "Дзеркало тижня". Він також зазначив, що хакерської рух зараз обговорює свої подальші дії щодо силових відомств США, зокрема ФБР і ЦРУ. Представник групи розповів, що серед найбільш ймовірних ініціатив Anonymous і AntiSec - схема FFF (F*ck the FBI Friday), в рамках якої кожну п'ятницю планується проводити ті чи інші атаки на ресурси урядових органів і в першу чергу силових.

"У нас вже є десятки цілей. Кожну п'ятницю ми будемо ініціювати нападу на будь-які конкретні цілі, відключаючи від Інтернету якнайбільше урядових та корупційних корпоративних сайтів", - повідомив один з хакерів.

Він також додав, що Anonymous не обмежуватимуться простими дефейсами ресурсів, атакуватимуть також урядові бази даних, поштові сервери та інші ресурси.


Новости сайта Архив новостей

   Реклама