Як слідкувати за старим авто | STUDIC.info - портал розважальних новин

Як слідкувати за старим авто

Размещено: 15:28, 30 Жов 2019. Категория: Технології
У наш час автомобілі з великим пробігом є дуже популярними. Втім треба розуміти, що догляд за такою машиною дещо відрізняється від звичайного. Інколи ви можете зекономити гроші на придбанні старої моделі, але будете витрачати більше на її ремонт та обслуговування. І такі випадки аж ніяк не є поодинокими. Тож рекомендуємо завітати в автосервіс www.avto-remont.kiev.ua, щоб одразу визначити слабкі місця покупки та отримати поради щодо експлуатації. Ось кілька головних:


Зміна мастила. Регулярно перевіряйте рівень цієї рідини і стежте, щоб вона не закінчувалась. Зняти показання можна завдяки звичайним електронним щупам, припаркувавши автомобіль на рівній і чистій поверхні. Якщо масла не вистачає, то поповніть його запаси, але не перестарайтесь. Мастило служить для забезпечення необхідного тертя механізмів, тому поставитись до нього слід із максимальною серйозністю. Крім того, негайно залатайте будь-яку протічку в деталях, якщо таку знайшли.

Аналіз тиску в шинах. Щоб машина їхала як треба, колеса мають бути із правильними шинами. Ба більше, низький тиск повітря є небезпечним для вас, адже може призводити до нещасних випадків, надто високих витрат пального та швидкого зношування шин. Перевіряються показники завдяки цифровому манометру, який може придбати собі кожен. Є такий і на будь-якій СТО, заїздити куди слід приблизно раз на місяць. Зауважимо, що показники слід брати з усіх шин, включно із запасками.

Миття салону. Елементарна порада, якої втім дотримуються далеко не всі. Саме із чистоти салону починається догляд за авто. Звісно, зовнішнє миття теж важливе, втім його і так замовляє більшість водіїв. А от на "нутрощах" вирішують не надто заморочуватись і дарма. Хоч це й одноманітно, але прибирати в машині просто необхідно. Рекомендується мити салон щотижня, а особливо після довгих поїздок. Усе тому, що бруду та дорожня сіль впливає на роботу деталей транспортного засобу. Перед виїздом радимо протерти лобове скло, дзеркала заднього виду та фари, що убезпечити себе від аварії. Можна використовувати спеціальну очищувальну рідину або звичайну воду.

Перевірка гальм. Гальма виходять з ладу частіше, ніж нам би всім хотілось. Однак хороша новина в тому, що проблеми можна попередити. Всього лиш потрібно перевіряти працездатність гальм мінімум два-три рази на рік. Витратьте годину, що фахівці зняли колеса і продивились стан роторів, колодок, барабанів та інших запчастин. При будь-яких скаргах СТО Голосіївський точно допоможе.


Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень