Виграти з гумором? Ігровий онлайн-автомат Chukcha | STUDIC.info - портал розважальних новин

Виграти з гумором? Ігровий онлайн-автомат Chukcha

Размещено: 12:31, 01 Бер 2016. Категория: Технології
Про чукчів придумали безліч анекдотів, менталітет цієї народності дещо відрізняється від звичного нам укладу життя, тому вчинки цих жителів Крайньої Півночі дуже часто викликають посмішку. Життя і звичаї чукчів досить цікаві, тому компанія Igrosoft вирішила створити ігровий автомат Chukcha, який допоможе краще дізнатися про побут чукчів і при цьому виграти гроші. Спробуй вже і зараз на http://playlawaslots.com/igrat-v-besplatnie-sloty/

ігровий онлайн-автомат Chukcha


Функціонал

У ігрового автомата Chukcha є звичні для більшості сучасних слотів п'ять барабанів. На кожному барабані зображені три символи, призові комбінації формуються після повної зупинки барабанів слота. На барабанах розмічені дев'ять призових ліній, на кожну з ліній гравець може зробити ставку до 25 кредитів. Зміна ставки здійснюється натисканням кнопки Bet One.

Символіка

Найбільш оплачуваним символом слота Chukcha є фірмовий логотип з одноіменною назвою Chukcha. Якщо ця картинка з'явиться п'ять разів на оплаченій призовий лінії, то ставка гравця автоматично виростає в 10 тисяч разів. Цінними в плані нарахування грошових призів стануть зображення чукчі і оленя. Сова, морж, білий ведмідь, лайка, бубон і кожух є заохочувальними символами. Максимальний множник, який вони здатні принести, дорівнює 100. Особливим символом є зображення археолога. Якщо три і більше символи із зображенням археолога одночасно з'являться на барабанах, то гравця чекає приємний сюрприз. Буде потрібно вибрати один з цих символів, після чого гравець дізнається множник, на який збільшиться його ставка.

Бонусна гра

Якщо після обертання барабанів на екрані випали як мінімум три картинки із зображенням усміхненого чукчі, гравця очікує безкоштовний раунд. В процесі цього раунду чукча стоїть перед вибором: в якій з п'яти лунок знаходиться кальмар, риба або русалка. Гравець, керуючи чукчою, вибирає будь-яку з п'яти лунок. Якщо попадеться русалка, риба або кальмар, то автоматично нараховується фіксований множник. Якщо з лунки вилізе грізний білий ведмідь, то бонусна гра відразу ж припиняється, але всі отримані виграші залишаються на рахунку гравця.

Іноді гравцям вдається перевірити всі п'ять лунок і отримати множник за кожну з них. У цьому випадку гра переходить на другий рівень. Тут чукчі доведеться добре подумати, вибравши з двох ідолів сьогодення. Якщо вийде знайти справжнього, то чукча отримає золото, а гравець - грошовий виграш. Вибір фальшивого ідола призведе до удару чукчі блискавкою, гравець не отримає додаткового грошового призу.


Новости сайта Архив новостей

   Реклама