Прикарпатець став чемпіоном Європи з кіокушин карате. ФОТО | STUDIC.info - портал розважальних новин

Прикарпатець став чемпіоном Європи з кіокушин карате. ФОТО

Размещено: 20:12, 20 Лис 2017. Категория: Регіони
Прикарпатець Анатолій Журавель став чемпіоном Європи  кіокушин карате серед молоді.  Студент інституту нафтогазової інженерії Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу посів І місце на змаганнях з кіокушин карате, йдеться на сайті вишу.  Змагання відбулися 11-14 листопада 2017 року у м. Кельце (Польща). За результатами змагань він переміг у категорії U 22, +85 кг. Тренував хлопця викладача кафедри фізичного виховання і спорту ІФНТУНГ, доцента Маргазанова Х. Т. Читайте також: Прикарпатські гімнастки - бронзові призерки України. ВІДЕО Як гуцульський спортсмен став чемпіоном світу