У Ялті пройшло Відкрите весняне першість ДЮСШ з тенісу | STUDIC.info - портал розважальних новин

У Ялті пройшло Відкрите весняне першість ДЮСШ з тенісу

Размещено: 08:54, 01 Кві 2015. Категория: Регіони
З 25 по 27 березня на відкритих кортах ТК «Ренесанс» пройшло дитяче Відкрите весняне першість ДЮСШ Ялти, присвячене першій річниці приєднання Криму до Росії і 70-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
Для участі в першому після зимової перерви турнірі приїхали 47 хлопців із Сімферополя, Севастополя, Євпаторії, Ялтинського регіону, а також з Москви та Дніпропетровська.
Переможці визначалися серед хлопчиків і дівчаток у трьох вікових категоріях - до 10, до 12 і до 14 років.
У перший день змагань відбулося урочисте відкриття турніру з парадом учасників та підняттям Державного прапора.
Вітали юних спортсменів почесні гості: начальник управління у справах молоді та спорту Віктор Щанкіна, директор ДЮСШ Володимир Малов та член Федерації тенісу Ялти Максим Кашин.
Протягом трьох довгих ігрових днів було все - радість перемог і сльози прикрих поразок, чудові розіграші та образливі помилки, але організатори впевнені, що цей турнір в Ялті запам'ятався всім його учасникам, і вони будуть чекати чергової поїздки на Південний берег Криму.
Переможцем серед хлопчиків у віці до 10 років став Олександр Прокопцев (Євпаторія), на другому місці - Ілля Бубенко (Алупка), а на третьому - Володимир Цешковський (Ялта).
Кращим серед хлопчиків у віці до 12 років став Артем Маслич (Євпаторія), друге місце завоював Михайло Чикалкін (Сімферополь), на третьому - Артур Береза ??(Ялта).
Серед хлопчиків у віці до 14 років перше місце виборов Дмитро Ковкін (Ялта), друге - Євген Галямінскіх (Ялта), а третє - Віктор Цешковський (Ялта ).
Переможницею серед дівчаток віком до 10 років стала Поліна Кравченко (Севастополь), на другому місці - Марина Ерощенкова (Севастополь), а на третьому - Катерина Клок (Євпаторія).
Кращою серед дівчаток віком до 12 років стала Єлизавета Ярошенко (Євпаторія), на другому місці - Далія Ціділенко (Сімферополь), а на третьому - Анастасія Михайлова (Ялта).
Серед дівчаток у віці до 14 років перше місце виборола Єлизавета Мова (Севастополь), друге - Валерія Брунова (Сімферополь), а третє - Анна Варакина (Сімферополь).