«Наша Надія»: історія подвигу української патріотки

Размещено: 10:40, 16 Жов 2014. Категория: Регіони
Вчора, 15 жовтня, в кінотеатрі «Правда-кіно» відбувся показ фільму «Наша Надія» режисера Володимира Тихого. Продюсер фільму, Анна Паленчук розповіла, що над зйомками строчки працювала не одна знімальна група. Це кіно не просто про український пілоті Надії Савченко, а й про останній півріччі Україна.
Як каже сам Володимир Тихий, в цьому фільмі розкриваються деталі подій, який змушують по-іншому дивитися на Крим, Донбас і на себе самих.
На екрані в хронологічній послідовності з'являються кадри з місць військових дій. У глядача виникає відчуття, ніби фільм - це єдиний репортаж. Проте, над його створенням працювали працівники кіно, а не кореспонденти.
Перед переглядом Анна Паленчук сказала: «Роблячи це кіно і презентуючи його вам, ми хочемо сказати, що Україна своїх не кидають. Ми не повинні кидати тих, хто зараз в іншій країні відстоює гордість нашої держави. Такі люди як Надія - це приклад ».
Цього ж дня мати Надії зустрілася зі своєю дочкою в Москві, яка перебуває зараз у СІЗО.
Нагадаємо, Надія Савченко була захоплена російськими військовими в зоні АТО на Донбасі і вивезена Москву , де її звинувачують у вбивстві російських солдат. Мужня жінка кілька місяців перебуває під вартою.

"056.ua"

Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама

ТОП за тиждень