Тернопільська «Нива» перемагає ФК «Миколаїв» | STUDIC.info - портал розважальних новин

Тернопільська «Нива» перемагає ФК «Миколаїв»

Размещено: 09:00, 01 Жов 2014. Категория: Регіони
Чотири голи побачили тернопільські уболівальники під час гри 10 туру Першої футбольної ліги у якій наша "Нива" здолала ФК "Миколаїв" – 3:1.

Перший тайм наші футболісти провалили. Наприкінці нього гості відкрили рахунок у матчі зусиллями Сергія Загинайлова. Втім, зі старту другого тайму наші футболісти пішли відігруватися.

Зрівняти рахунок господарям вдалося з пенальті. Олександр Семенюк сам заробив і сам же реалізував одинадцятиметровий штрафний удар, пише 20хвилин. За кілька хвилин дальній удар Тараса Дурая виводить "Ниву" вперед. А довершив перемогу земляків гол від Олександра Менжеги на доданих арбітром хвилинах.

- Хлопці – молодці, - прокоментував тренер "Ниви" Богдан Самардак. – У першому таймі гра не пішла, але по перерві проявили характер і виграли. Для нас це важливі три очки, які нададуть впевненості у наступних матчах.

Додамо, що 5 жовтня "Нива" у Карлівці зіграє проти алчевської "Сталі". А 11 жовтня команда прийме вдома ФК "Полтаву".