Нового Папу шукають на LinkedIn | STUDIC.info - портал розважальних новин

Нового Папу шукають на LinkedIn

Размещено: 17:52, 12 Бер 2013. Категория: Політика
9596_vkontakt.pngДоки Ватикан тільки готується проводити конклав, на якому кардинали мають обрати нового лідера католицької церкви, в соціальній мережі LinkedIn з'явилася відкрита вакансія на посаду Папи Римського.


"Це чудова можливість для професійного керівника, який шукає нового виклику в своєму житті. Як верховний понтифік, на цій посаді Ви будете правителем держави-міста Ватикану, а також офіційним представником Бога на землі", - йдеться в описі вакансії.

При цьому зазначено, що "непогрішність" і "здатність вирішувати серйозні проблеми" буде перевагою при розгляді кандидатури на посаду Папи Римського.

"Ми пропонуємо конкурентну зарплату, велику кількість можливостей для подорожей. Крім того, обраний кандидат матиме в своєму розпорядженні Папмобіль, приватний гелікоптер і літак, річну перепустку в Сікстинську капелу, медичне обслуговування. Однак доведеться працювати по неділях", - зазначено у вакансії.

Крім того охочий стати Папою, повинен бути відкритим для релігії, цнотливим, природженим лідером, здатним підставити іншу щоку і пастухом овець. Для охочих пройти співбесіду в оголошенні про відкриту вакансію навіть вказана електронна адреса, куди потрібно надсилати резюме. Втім, ще до початку конклаву вакансію закрили.

8042_1.jpg


Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень