На Трухановому острові встановлять дивний пам’ятник шведським фанам. ФОТО | STUDIC.info - портал розважальних новин

На Трухановому острові встановлять дивний пам’ятник шведським фанам. ФОТО

Размещено: 19:03, 17 Бер 2013. Категория: Політика
74_1.jpgВлітку на Трухановому острові, де під час Євро-2012 розташовувався табір шведських уболівальників, встановлять скульптуру футбольним фанам, - повідомляє прес-служба КМДА.

12 березня у столиці підбили підсумки конкурсу на кращий проект такої скульптури і обрали переможця – роботу Костянтина Скретуцького та Федора Баландіна.


Скульптура, яку запропонували автори, уособлює обійми цифри "один" кольорів шведського прапора та "двійки", розмальованої барвами українського стягу.

"Вона символізує рік проведення ЄВРО в Україні, рахунок у матчі Україна-Швеція та водночас є номером уболівальника – як дванадцятого гравця будь-якої команди. Перевагу саме цій роботі надали як українські журі, так і представники Асоціації вболівальників Швеції, що долучилися до проведення конкурсу", - повідомили у прес-службі.

6042_2.jpg

Друге місце посів спільний проект архітекторів Володимира Падуна, Людмили Роздобудько-Падун та Івана Гамольского. Автори запропонували встановити на Трухановому острові композицію із футбольного м’яча та шарфа уболівальника.

9935_3.jpg

Третю сходинку конкурсу посів Микола Зноба. Його скульптура зображує вболівальника на футбольному м’ячі.

8585_4.jpg

Загалом у конкурсі, який тривав два місяці, взяли участь 18 робіт від 12 творчих київських колективів: скульпторів, художників та архітекторів.

Конкурс проходив за підтримки Національної спілки архітекторів України та клубу вболівальників "Сamp Sweden".

Фото з сайту КМДА


Новости сайта Архив новостей

   Реклама