"Закодовані" презервативи допоможуть знайти місця для безпечного сексу | STUDIC.info - портал розважальних новин

"Закодовані" презервативи допоможуть знайти місця для безпечного сексу

Размещено: 00:20, 06 Бер 2012. Категория: Здоров'я та медицина
84_1.jpg (14.6 Kb)Американська некомерційна організація Planned Parenthood в рамках Національного тижня презервативів, що проходила з 14 по 21 лютого, випустила засоби контрацепції з QR-кодом на упаковці.

В рамках пропаганди безпечного сексу співробітники організації розповсюдили 55 тисяч презервативів на заході штату Вашингтон.

Той, хто отримав такий презерватив, може розпізнати код смартфоном і відзначити місця використання засобів контрацепції на сайті WhereDidYouWearIt.com, використовуючи акаунти на Facebook або Foursquare, а також анонімно.


На сайті акції розміщена інформація про правильне використання презервативів, карта точок, позначених користувачами, і ряд фільтрів, які допомагають відшукати точки застосування контрацептивів за регіоном, статтю та віком партнера, типом відносин (постійні, випадкові та ін.), місцями використання (постіль, автомобіль тощо) і за якістю сексу.

"Презервативи - це необхідний інструмент для запобігання незапланованої вагітності та запобігання від інфекцій, що передаються статевим шляхом. Ми сподіваємося, що сайт підштовхне пари до обговорення можливості використання презервативів і допоможе людям перемогти всі стереотипи, пов'язані з їх застосуванням", - , - підкреслив координатор проектів Planned Parenthood Натан Енгербретсон.

Як говориться в заяві на сайті компанії, відгук був "дивним". Місця своїх побачень тільки за один тиждень відзначили жителі 48 штатів; дані надходили з різних континентів. Близько 20 користувачів зареєструвалися також у Москві.


Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень