Львівський «Тайм» поступився чинному володарю Кубка УЄФА | STUDIC.info - портал розважальних новин

Львівський «Тайм» поступився чинному володарю Кубка УЄФА

Размещено: 02:02, 22 Лис 2009. Категория: ЛЬВІВ
Львівський «Тайм» в другому турі елітного раунду розіграшу Кубка УЄФА нічого не зміг протиставити іспанському «Інтер Мовістару». На три голи Габріеля, Шумахера та Борхи підопічні Станіслава Гончаренка відповіли тільки одним влучним ударом. У галичан відзначився Кондратюк. Фактично, ця поразка стала своєрідним шлагбаумом на шляху до Фіналу чотирьох. Шанси на вихід із групи у «Тайму» зовсім примарні.

Львів’яни, очевидно, підсвідомо оцінили сили свого суперника і на початку поєдинку старалися грати другим номером, роблячи акцент на контратаки. Проте, як уже відомо з практики, клуби які надіються лише на долю, рідко виходять сухими з води.

Ця зустріч не стала винятком із правила. Вже на 6-й хвилині Габріель показав, хто фаворит і розмочив рахунок – 1:0. Не встигли львів’ни оговтатись і наново перебудувати гру, як вже пропустили вдруге. Шумахер вирішив не зволікати і поставив наших хлопців у вкрай важке становище – 2:0.

Після такого ляпаса підопічні Станіслава Гончаренка перейшли у наступ. І це зрештою принесло свої плоди. На останній хвилині першого тайму Кондратюку вдалося відновити інтригу – 2:1.

Після перерви гра набула рис початку матчу. Знову атаки іспанців набували все більшої гостроти, а «Тайм» лише відбивався і рідко проривався в карну зону суперника. За це львів’яни поплатилися на 33-й хвилині, коли крапку у матчі поставив Борха – 3:1.

Футзал. Кубок УЄФА.

Елітний раунд. Група С

2-й тур

«Тайм» (Львів, Україна) – «Інтер Мовістар» (Мадрид, Іспанія) -1:3 (1:2)

Голи: Кондратюк, 20 - Габріель, 6, Шумахер, 7, Борха, 33

«Тайм»: Лисенко - Якунін, Кондратюк, Легчанов, Овсянніков - Чепорнюк, Макаєв Д.Бондар, Павленко - О. Бондар Скорий

«Інтер Мовістар»: Луіс Амадо - Нето, Габріель, Даніель, Бетао - Торрас, Шумахер, Маркіньо, Хуанра, Бакаро, Борха

Турнірна таблиця

1. «Інтер Мовістар» (Іспанія) – 2 (ігри), 2 (перемоги), 0 (нічиї), 0 (поразки), 6 (очки)