У Швеції порося-гей до нестями закохалося у бика-заплідника | STUDIC.info - портал розважальних новин

У Швеції порося-гей до нестями закохалося у бика-заплідника

Размещено: 00:44, 23 Лют 2012. Категория: Курйози
8604_1.jpg (14.28 Kb)Порося, що живе на тваринницькій фермі на півдні Швеції, закохалося в племінного бика, пише The Local. За даними видання, кабанчик намагається доглядати за своїм улюбленим биком, намагається привернути до себе його увагу, проте бик не відповідає йому взаємністю.


За словами фермера Магнуса Наймана, він вперше помітив, що порося на прізвисько Калле проявляє інтерес до бика, близько року тому. "Його охопила пристрасть, він стрибав на огорожу пасовища і всіляко намагався домогтися прихильності бика", - розповів Найман про почуття кабана. Читайте: У США собака налякав і загнав на дерево велетенську пуму (відео) Фермер підкреслив, що поведінка Калле дуже збентежила бика.

Господар тварин вважає, що у Калле дуже хороший смак, тому що він вибрав найкрасивішого самця-заплідника з усіх, хто мешкає на фермі. Найман зазначив, що йому б хотілося, щоб життя Калле налагодилася.

Як зазначив фермер, він був би не проти, якби хтось познайомив Калле з іншим кабаном нетрадиційної сексуальної орієнтації. При цьому фермер заявив, що незважаючи на нерозділене почуття, яке Калле відчуває до бика, він не ухиляється від своїх обов'язків на фермі і спарюється зі свиноматками, збільшуючи таким чином поголів'я свиней у господарстві Наймана.


Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень