Поцілунок морпіха-гея з обіймами ногами підірвав Інтернет (фото) | STUDIC.info - портал розважальних новин

Поцілунок морпіха-гея з обіймами ногами підірвав Інтернет (фото)

Размещено: 01:54, 29 Лют 2012. Категория: Курйози
6752_1.jpg (16.03 Kb)Фотографія американського морського піхотинця, який після повернення зі служби пристрасно цілується зі своїм партнером, обхопивши його ногами, набрала 15 тисяч позитивних відгуків у Facebook.

Це вже не перший подібний випадок: геї та лесбіянки армії США, які лише нещодавно отримали право відкрито заявляти про свою орієнтацію, активно цим користуються.

У грудні фурор в Мережі викликали фотографії першого публічного поцілунку лесбіянок в американській армії.


Знімок морпіха Брендона Моргана лише за перші 12 годин зібрав понад 650 коментарів. Деякі заявили про різке неприйняття, але більшість відреагували з розумінням і схваленням, повідомляється в блозі JoeMyGod.

Морган пояснив, що фото свого поцілунку вони з партнером опублікували не для того, щоб "прославитися", а тому, що після чотирьох років знайомства і трьох років вимушених розставань через військову службу вони нарешті "заявили один одному про свої почуття". Військовий також відповів на критику тих, хто визнав образливим поцілунок гомосексуалістів у військовій формі.

"Це було повернення додому, і якщо сержант-майори, капітани, майори і полковники навколо нас не звертали уваги, то навіщо нам звертати увагу на думки випадкових людей?", - заявив він.

Варто зазначити, що підбадьорені останніми змінами представники секс-меншин вирішили не зупинятися на досягнутому і тепер вимагають, щоб армія визнавала одностатеві шлюби своїх військовослужбовців, поширивши на їхніх партнерів всі привілеї та пільги, які належать дружинам військових.


Новости сайта Архив новостей

   Реклама