Дівчина через загадкову хворобу бачить світ "догори ногами" | STUDIC.info - портал розважальних новин

Дівчина через загадкову хворобу бачить світ "догори ногами"

Размещено: 18:34, 20 Бер 2013. Категория: Курйози
4536_1.jpg28-річна Бояна Данилович, уродженка сербського міста Ужич, страждає від дивного синдрому, який ставить і вчених, і лікарів у глухий кут.

Молода економістка бачить все догори ногами.

Експерти з Гарвардського університету і Массачусетського інституту технологій, які перевіряли дівчину, стверджують, що у неї рідкісний мозковий синдром під назвою "феномен просторової орієнтації".


Це означає, що хоч її очі і бачать як треба, мозок фіксує все догори ногами. Незважаючи на те що схожі випадки вже зустрічалися у медичній практиці, розлад Бояни є по-своєму унікальним.

Примітно, що у її житті все відбувалося догори дном. Навіть її поява на світ почалося з ніг, а не з голови. А коли вона почала повзати по підлозі, то робила це у зворотний бік. BLIC Бояна Данилович бачить світ догори ногами

Та ж ситуація була і з ходою. Її матері довелося кинути роботу, щоб змусити доньку рухатися так, як звичайні люди.

7520_2.jpg

Зараз, коли Бояні потрібно написати щось на папері - вона починає писати з нижнього правого кута аркуша і пише усі слова навпаки - з кінця в початок.

"Я бачу все не так, як інші. Мені трохи складно орієнтуватися в просторі: не знаю, де ліво, а де право. У Бостоні, де я двічі була на різних дослідженнях, мене назвали "неврологічним феноменом" і сказали, що я, мабуть, одна така в усьому світі", - розповідає Бояна.

Водночас дівчина вважає свій стан абсолютно нормальним. Вона тільки шкодує про те, що не може собі дозволити отримати водійські права.

За матеріалами: BLIC / КМ


Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень