Британські рекламники виставляють на аукціон свої мізки | STUDIC.info - портал розважальних новин

Британські рекламники виставляють на аукціон свої мізки

Размещено: 06:40, 25 Лют 2012. Категория: Курйози
7189_1.jpg (17.77 Kb)Лондонські рекламники Вільям Бернхардт (William Bernhardt) і Меттью Міфсуд (Matthew Mifsud) вирішили знайти роботу, виставивши на продаж свої "мізки" в інтернет-магазині eBay.

Про це повідомляється на сайті Brains unLtd, який був створений для підтримки проекту.

"Мізки" будуть виставлені на продаж у п'ятницю, 24 лютого.


Стартова ціна за "мозок" кожного складе 1 фунт стерлінгів. Прийом ставок почнеться о 10:00 за лондонським часом. Купити "мозок" відразу, поза аукціоном, можна за 28 000 фунтів стерлінгів.

За допомогою такого ходу Бернхардт і Міфсуд розраховують привернути увагу креативних директорів, рекламних агентств та приватних клієнтів, яким вони обіцяють надати "ідеї, гідні нагород".

На сайті Brains unLtd пропонується купити як "мізки" цілком, так і окремі їхні частини. Бернахрдт і Міфсуд готові продати частину своїх "мізків", відповідальні за знання програми Adobe, основ фотографії, французької мови, а також за копірайтинг, музичний талант і художні здібності.

Крім того, на сайті є розділ Для зомбі. У ньому можна купити різні кондитерські вироби у вигляді мізків.

Зазначається також, що копірайтер Бернтхардт і арт-директор Міфсуд раніше працювали в рекламному агентстві VCCP. Вони співпрацювали з такими брендами, як Suzuki і easyJet.

Раніше повідомлялося, що в Англії на аукціон виставили гіпсовий зліпок верхніх і нижніх зубів Елвіса Преслі.


Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень