Село під Одесою облетіла на дроні ікона Божої Матері | STUDIC.info - портал розважальних новин

Село під Одесою облетіла на дроні ікона Божої Матері

Размещено: 02:57, 06 Лис 2017. Категория: Курйози
У селі Прилиманське Одеської області в неділю, 5 листопада, відбувся незвичайний хресний хід, точніше хресний політ. Населений пункт облетів по периметру квадрокоптер з... іконою Казанської Божої Матері, пише Думская.
"Таких замовлень у мене ще не було, - розповів виданню В'ячеслав Грубий, який допоміг здійснити обряд. - Просили, щоб обручки з неба спускалися. Туристичні путівки клієнтам повітрям привозив. Навіть із портретом кандидата перед виборами літав. А тут - ціле село облетіти з іконою. Це і складно, і відповідально".
За словами В'ячеслава, завдання виявилося непростим. Довелося продумати, як причепити до квадрокоптера ікону, щоб на неї не реагували спеціальні датчики, які відповідають на пристрої за ідентифікацію перешкод. Та й саме село виявилося немаленьким - 3,5 км завдовжки і 1,5 завширшки.
Ініціатором повітряного хресного ходу стала прилиманська підприємниця Наталя. Так вона хоче вплинути на криміногенну ситуацію в рідному селі.
"Я щодня молюся, щоб на наше село зійшла благодать, - розповіла Наталя. - В останній рік у нас що не місяць, так когось пограбують або поб'ють. Поліція не діє. Ось я і зважилася на такий крок".
Раніше американська компанія Vanilla Aircraft створила безпілотник, який може перебувати в повітрі більше п'яти діб без дозаправки зі звичайним дизельним двигуном.
Безпілотник США здійснив розвідку над Донбасом

"korrespondent.net"

Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень