Сьогодні Бред Пітт святкує 50-річчя | STUDIC.info - портал розважальних новин

Сьогодні Бред Пітт святкує 50-річчя

Размещено: 14:12, 18 Гру 2013. Категория: КУЛЬТУРА
Американський кіноактор і продюсер Бред Пітт (Вільям Бредлі Пітт, William Bradley Pitt) народився 18 грудня 1963 року в місті Шавні (штат Оклахома, США) в сім'ї представників середнього класу.
Дитинство актора пройшло в місті Спрінгфілд (штат Міссурі), куди його сім'я переїхала через роботу батька. Пітт активно займався спортом, перебував у шкільному дискусійному клубі та музичній секції. Після закінчення школи вступив до університету Міссурі (штат Колумбія), де вивчав журналістику і рекламну справу. Незадовго до закінчення Вільям покинув університет і вирушив підкорювати Голлівуд. Там же він змінив своє ім'я на Бред Пітт (Brad Pitt).   До початку акторської кар'єри працював водієм, перевізником меблів, закликальником до мережі ресторанів El Pollo Loco. Паралельно відвідував акторські курси режисера і сценариста Роя Лондона.
Reuters / Пітт і його дружина Анджеліна Джолі
У 1987 році дебютував у телесеріалі "Даллас", після чого зіграв ще кілька епізодичних ролей у серіалах і кіно. У 1988 році отримав головну роль у мелодрамі "Темна сторона Сонця".   Вирішальний вплив на долю Бреда Пітта здійснила зустріч з режисером Рідлі Скоттом, який зняв актора в касовому роуд-муві "Тельма і Луїза" (1991).   Після цієї пропозиції режисерів надходили одна за одною, але справжню популярність Пітту принесли головні ролі в містичній сазі "Інтерв'ю з вампіром" (1994), драмі "Легенди осені" (1994) і трилері "Сім" (1995).   За свою кар'єру актор знявся у понад 60 стрічках.  

"korrespondent.net"

Новости сайта Архив новостей

   Реклама